reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-07-07 - 2020-07-08 - 2020-07-09

Sport w polskiej TV 21.12.2019

dodano: 2019-12-20 06:33 | aktualizacja: 2019-12-20 18:58
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z finału Klubowych Mistrzostw Świata: Liverpool FC – Flamengo Rio de Janeiro. Transmisja live z Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC – Arsenal FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

19:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Sport

04:45 Golf: Euorpean Tour, Gold Coast:
3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

13:00 Piłka nożna: La Liga:
RCD Mallorca – Sevilla FC
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda

19:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn

19:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn

03:30 (so/nd) Golf: Euorpean Tour, Gold Coast:
Finał
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC – Arsenal FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa – Southampton AFC
Komentarz: Przemysław Rudzki, Tomasz Ćwiąkała

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Leicester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Charlotte Hornets – Utah Jazz
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Piast Gliwice
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki

19:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 – VfB Stuttgart
Komentarz: Patryk Mirosławski, Mateusz Majak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium – VfL Wolfsburg
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan – Genoa CFC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Valladolid – Valencia CF
Komentarz: Marcin Pawłowski
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Championship:
Cardiff City FC – Preston North End FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

16:00 Piłka nożna: La Liga:
FC Barcelona – Deportivo Alavés
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda

18:30 Piłka nożna: La Liga:
Villarreal CF – Getafe CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Kuba Ostrowski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Torino FC – SPAL 2013
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Udinese Calcio – Cagliari Calcio
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 – VfB Stuttgart
Komentarz: Patryk Mirosławski, Mateusz Majak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk – FC Augsburg
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

18:30 Piłka nożna: La Liga:
Villarreal CF – Getafe CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Kuba Ostrowski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Torino FC – SPAL 2013
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere:
Zjazd kobiet

11:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val Gardena:
Zjazd mężczyzn

13:00 Biatlon: Puchar Świata, Le Grand-Bornand:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

14:15 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ramsau:
Zawody 

15:00 Biatlon: Puchar Świata, Le Grand-Bornand:
Bieg na dochodzenie kobiet

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Engelberg:
Konkurs indywidualny
 
Eurosport 2

10:50 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ramsau:
Zawody 

13:20 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Planica:
Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn

22:00 Pływanie: International Swimming League, Las Vegas:
Zawody
 
nSport+

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda
 
Polsat Sport Premium 1

19:45 Piłka nożna: Eredivisie:
PSV Eindhoven – PEC Zwolle
 
Polsat Sport

11:00 Sporty walki: UFC Fight Night: 
Frankie Edgar – Chan Sung Jung
    
14:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice – Aluron Virtu CMC Zawiercie

16:45 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
MKS Dąbrowa Górnicza – Polpharma Starogard Gdański

19:00 Sporty walki: FFF 2: 
Piotr Świerczewski – Greg Collins
 
Polsat Sport Extra

13:00 Biatlon: Puchar Świata, Le Grand-Bornand:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

15:00 Biatlon: Puchar Świata, Le Grand-Bornand:
Bieg na dochodzenie kobiet

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cuprum Lubin – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn – VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
 
Polsat Sport News

06:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Shimao Lotus Mountain:
Zawody 

09:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Secret Garden:
Zawody 

11:00 Snowboard: Puchar Świata, Cervinia:
Zawody 

13:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Innichen:
Zawody 

15:30 Snowboard: Puchar Świata, Atlanta:
Zawody 

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Vero Volley Monza – Kioene Padwa
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Bahcesehir Koleji – Istanbul Büyükşehir Belediyesi

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Galatasaray Doga Sigorta – Frutti Extra Bursaspor
    
15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Pinar Karşiyaka – Beşiktaş Sompo Sigorta

18:00 Futsal: Futsal Ekstraklasa: 
Clearex Chorzów – Red Dragons Pniewy

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Iberostar Tenerife – Herbalife Gran Canaria
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Engelberg:
Konkurs indywidualny
 
TVP 2

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Piast Gliwice
Komentarz: Szymon Borczuch, Marcin Żewłakow
 
TVP Sport

13:20 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Planica:
Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Engelberg:
Konkurs indywidualny

18:30 Piłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata: 
Liverpool FC – Flamengo Rio de Janeiro

02:00 (so/nd) Boks: Gala, Ontario:
Karlos Balderas – Rene Tellez Giron

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Ontario:
Efe Ajagba – Jago Kiładze

04:00 (so/nd) Boks: Gala, Ontario:
Jermell Charlo – Tony Harrison


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap U5

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

1 290 zł Więcej...
reklama