reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Cztery wesela” w kanałach Polsat i Polsat Cafe

dodano: 2019-12-22 19:15 | aktualizacja: 2019-12-23 11:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Cztery wesela” W oczekiwaniu na wiosenną ramówkę telewizja Polsat przygotowała dla swoich widzów niespodziankę. Od 2 stycznia 2020 roku, w czwartki o godz. 20:05 (a w kolejnych dniach w w stacji Polsat Cafe), stacja zaprasza do wspólnej zabawy na najbardziej różnorodnych weselach. W każdym odcinku programu „Cztery wesela” cztery panny młode rywalizują pomiędzy sobą o nagrodę pieniężną i tytuł najlepszej uroczystości weselnej. „Cztery wesela” to program oparty na brytyjskim formacie „Four Weddings” (emisja w kanale Lifetime), wyprodukowanym przez ITV Studios. Producentem wersji polskiej jest Jake Vision Production.

Polsat „Cztery wesela”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Takiego programu w Polsce jeszcze nie było - po raz pierwszy do rywalizacji między sobą staną... panny młode! Przed ołtarzem piękne, niewinne i dystyngowane pokażą, na co je naprawdę stać, gdy w grę wchodzi ocena ich własnego wesela! Kąśliwe komentarze, nieoczekiwane zwroty akcji pomimo dopiętych na ostatni guzik przygotowań, oryginalne i niebanalne pomysły weselne, a przede wszystkim prawdziwe emocje widoczne w każdej sekundzie sprawią, że Polacy pokochają ten program! - zapowiada nadawca.

W każdym z 8 odcinków „Czterech wesel” pojawią się 4 panny młode. To wyjątkowe kobiety, mające swój styl i konkretną wizję dotyczącą ślubu. Każda jest przekonana, że to jej wesele będzie jak z bajki. Ale czy na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem? Jeden z najważniejszych dni w ich życiu będą bacznie obserwować pozostałe 3 panny młode. Jako jurorki zwrócą uwagę na rozmaite detale, aby na koniec oceniać każde z wesel w czterech kategoriach: „Suknia ślubna”, „Miejsce i wystrój”, „Menu” i „Wrażenia ogólne”. Wygrywa ta, która zgromadzi największą liczbę punktów. Nagrodą w programie jest 25 tysięcy złotych (więcej tutaj)

„Cztery wesela” to program oparty na brytyjskim formacie „Four Weddings”, wyprodukowanym przez ITV Studios, licencjodawcę m.in. widowiska „Love Island. Wyspa miłości” (więcej tutaj i tutaj). Do tej pory program okazał się sukcesem we Włoszech, Stanach Zjednoczonych Ameryki (w Polsce amerykańska wersja emitowana jest w telewizji Lifetime), Kanadzie, Australii, Niemczech, Finlandia, Rumunii i Francji (więcej tutaj). Producentem wersji polskiej jest Jake Vision Production.
 
Uczestniczka programu „Cztery wesela”, foto: Cyfrowy Polsat
Uczestniczka programu „Cztery wesela”, foto: Cyfrowy Polsat


„Cztery wesela” - emisja w czwartki (od 2 stycznia 2020 roku) o godz. 20:05 w telewizji Polsat. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanału Polsat Cafe.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel Teleste 113 Ultra HD Cu 1m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

4 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...

Osłona LNB Umbrella Light Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

39 zł Więcej...
reklama