reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-29 - 2020-09-30 - 2020-10-01

Sport w polskiej TV 5.01.2020

dodano: 2020-01-04 12:49 | aktualizacja: 2020-01-04 15:54
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu FA Cup: Liverpool FC – Everton FC​​​​​​​. Transmisje live z ATP Cup tylko w sportowych kanałach Polsatu.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

14:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Sociedad – Villarreal CF
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Ćwiąkała

16:00 Piłka nożna: La Liga:
Deportivo Alaves – Real Betis
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Clippers – New York Knicks
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski
 
CANAL+ Sport 2

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Celta Vigo – CA Osasuna
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Brescia Calcio – SS Lazio
Komentarz: Julian Kowalski

15:00 Piłka nożna: FA Cup:
Middlesbrough FC – Tottenham Hotspur
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

17:00 Piłka nożna: FA Cup:
Liverpool FC – Everton FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A:
AS Roma – Torino FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

12:00 Piłka nożna: La Liga:
Granada FC – RCD Mallorca
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński

15:00 Piłka nożna: FA Cup:
Chelsea FC – Nottingham Forest
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Genoa CFC – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A:
SPAL 2013 – Hellas Verona
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

19:15 Piłka nożna: FA Cup:
Gillingham FC – West Ham United
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Brescia Calcio – SS Lazio
Komentarz: Julian Kowalski

15:00 Piłka nożna: FA Cup:
Crystal Palace – Derby County
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Genoa CFC – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
AS Roma – Torino FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eurosport 1

13:15 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val di Fiemme:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet

14:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Zagrzebi:
1. przejazd slalomu mężczyzn

15:10 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val di Fiemme:
Bieg na 10 km stylem dowolnym mężczyzn

16:30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen:
Kwalifikacje

18:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Zagrzebi:
2. przejazd slalomu mężczyzn
 
Golf Channel

19:00 Golf: PGA Tour, Kapalua Maui:
3. runda​​​​​​​
 
nSport+

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Celta Vigo – CA Osasuna
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda
 
Polsat Sport

03:00 Tenis: ATP Cup: 
Kanada – Australia

05:00 Tenis: ATP Cup: 
Kanada – Australia

13:30 Siatkówka mężczyzn: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich 2020: 
Francja – Serbia

16:30 Siatkówka mężczyzn: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich 2020: 
Słowenia – Belgia

19:30 Siatkówka mężczyzn: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich 2020: 
Czechy – Niemcy

00:00 (nd/pn) Tenis: ATP Cup: 
Chorwacja – Polska​​​​​​​

02:00 (nd/pn) Tenis: ATP Cup: 
Chorwacja – Polska​​​​​​​

04:00 (nd/pn) Tenis: ATP Cup: 
Chorwacja – Polska
 
Polsat Sport Extra

03:00 Tenis: ATP Cup: 
Włochy – Norwegia 

05:00 Tenis: ATP Cup: 
Włochy – Norwegia

07:00 Tenis: ATP Cup: 
Włochy – Norwegia

10:00 Skeleton: Puchar Świata, Winterberg:
1. przejazd mężczyzn

11:50 Skeleton: Puchar Świata, Winterberg:
2. przejazd mężczyzn

14:00 Skeleton: Puchar Świata, Winterberg:
1. przejazd kobiet

15:30 Skeleton: Puchar Świata, Winterberg:
2. przejazd kobiet

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Polski Cukier Toruń – Anwil Włocławek

21:00 Piłka nożna: Coupe de France: 
ESA Linas-Montlhery – Paris Saint-Germain

01:00 Tenis: ATP Cup: 
RPA – Chile

03:00 Tenis: ATP Cup: 
RPA – Chile

05:00 Tenis: ATP Cup: 
RPA – Chile
 
Polsat Sport News

10:30 Tenis: ATP Cup: 
Rosja – USA

11:07 Tenis: ATP Cup: 
Rosja – USA

12:07 Tenis: ATP Cup: 
Rosja – USA

14:30 Tenis: ATP Cup: 
Rosja – USA

20:30 Tenis: ATP Cup: 
Niemcy – Grecja

23:00 Tenis: ATP Cup: 
Niemcy – Grecja
 
TVP Sport

11:00 Piłka ręczna mężczyzn: Turniej w Torrelavedze: 
Polska – Portugalia

13:15 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val di Fiemme:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet

14:15 Piłka nożna: Halowy Turniej Amber Cup:
Zawody


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...
reklama