reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-01 - 2020-10-02 - 2020-10-03

Sport w polskiej TV 12.01.2020

dodano: 2020-01-11 15:20
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Superpucharu Hiszpanii: Real Madryt – Atletico Madryt. Transmisja live z WTA World Tour Brisbane tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: Premier League:
AFC Bournemouth – Watford FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa – Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Washington Wizards – Utah Jazz
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Udinese Calcio – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Mikołaj Kruk

15:00 Piłka nożna: Serie A:
ACF Fiorentina – SPAL 2013
Komentarz: Julian Kowalski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Superpuchar Hiszpanii:
Real Madryt – Atletico Madryt
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Championship:
Cardiff City – Swansea City
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

15:00 Piłka nożna: Serie A:
UC Sampdoria – Brescia Calcio
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
AS Roma – Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Torino FC – Bologna FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Serie A:
ACF Fiorentina – SPAL 2013
Komentarz: Julian Kowalski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Hellas Verona – Genoa CFC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Filip Kapica 
 
Eurosport 1

07:00 Tenis: ATP World Tour, Adelajda:
1. runda

09:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Altenmarkt-Zauchensee:
Superkombinacja kobiet

10:20 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Adelboden:
1. przejazd slalomu mężczyzn

11:30 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Zawody

12:45 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof:
Bieg ze startu wspólnego kobiet

13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Adelboden:
2. przejazd slalomu mężczyzn

14:30 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Konkurs indywidualny

19:45 Snooker: Masters, Londyn:
Dzień 1
 
Eurosport 2

10:00 Narciarstwo alpejskie: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży: 
1. przejazd slalomu giganta kobiet

11:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Altenmarkt-Zauchensee:
Slalom do kombinacji kobiet

12:45 Narciarstwo alpejskie: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży: 
2. przejazd slalomu giganta kobiet

14:00 Snooker: Masters, Londyn:
Dzień 1
 
Golf Channel

19:00 Golf: PGA Tour, Honolulu:
3. runda
 
Polsat Sport

12:45 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie:
Bieg ze startu wspólnego kobiet

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cuprum Lubin – MKS Ślepsk Malow Suwałki

17:20 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich 2020:
Finał
    
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – BKS Visła Bydgoszcz
 
Polsat Sport Extra

08:30 Tenis: ATP Cup:
Finał

10:30 Tenis: ATP Cup:
Finał

12:30 Tenis: ATP Cup:
Finał

14:20 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
HydroTruck Radom – WKS Śląsk Wrocław

20:00 Short track: Mistrzostwa czterech kontynentów:
Zawody

20:50 Short track: Mistrzostwa czterech kontynentów:
Zawody

21:00 Short track: Mistrzostwa czterech kontynentów:
Zawody

21:30 Short track: Mistrzostwa czterech kontynentów:
Zawody

22:50 Short track: Mistrzostwa czterech kontynentów:
Zawody
 
Polsat Sport News

11:00 Bobsleje: Puchar Świata, La Plagne:
1. przejazd czwórek mężczyzn
    
12:30 Bobsleje: Puchar Świata, La Plagne:
2. przejazd czwórek mężczyzn

14:15 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy w wieloboju, Heerenveen:
Zawody

15:20 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy w wieloboju, Heerenveen:
Zawody

16:05 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy w wieloboju, Heerenveen:
Zawody

17:05 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy w wieloboju, Heerenveen:
Zawody
 
Sportklub

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona Lassa – Retabet Bilbao Basket

19:00 Koszykówka kobiet: Energa Basket Liga Kobiet: 
PolskaStrefaInwestycji ENEA Gorzów Wielkopolski – Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
 
TVP 1

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Konkurs indywidualny
​​​​​​​
 
TVP Sport

05:00 Tenis: WTA World Tour, Brisbane:
Finał

07:30 Tenis: WTA World Tour, Auckland:
Finał

13:25 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Drezno:
Sprint drużynowy kobiet

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Szwajcaria – Polska

17:40 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Konkurs indywidualny


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...
reklama