reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Promax ze złotym serduszkiem WOŚP

dodano: 2020-01-14 23:28 | aktualizacja: 2020-01-15 00:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: Promax

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP W niedzielę, 12 stycznia br. odbył się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). Operator sieci Promax z Ostrowa Wielkopolskiego poinformował o zakupie złotego serduszka upamiętniającego ten finał.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Szlachetne ideały oraz misja przyświecająca Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy od zawsze są nam bliskie. Znamy również i doceniamy wkład Orkiestry w działanie lokalnej służby zdrowia - chociażby zakup najnowocześniejszego tomografu komputerowego, aparatu RTG czy ambulansu do przewozu noworodków. Wiemy także o powstałym przy wsparciu Fundacji Ogrodzie Zmysłów przy Zespole Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim, który otwarto w ubiegłym roku. Wszystko to sprawia, że jako firma angażujemy się w życie lokalnej społeczności, więcej, czuliśmy że zakup złotego serduszka to doskonały sposób by przede wszystkim wesprzeć Fundację w realizacji tegorocznego celu. Pragniemy również w ten sposób podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom dobrej woli za ich pełne zaangażowanie i bezinteresowne wspieranie tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Serduszko przyjechało do Ostrowa Wielkopolskiego i pozostaje w naszym mieście - ten fakt oraz możliwość wparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy napawają nas dumą - czytamy w oświadczeniu firmy Promax.

28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w niedzielę, 12 stycznia br. (więcej tutaj)
 
Złote serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakupione przez operatora sieci Promax, foto: Promax
Złote serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakupione przez operatora sieci Promax, foto: Promax


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

950 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2021

10 zł Więcej...
reklama