reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Twoja twarz brzmi znajomo” 13 w telewizji Polsat

dodano: 2020-01-21 19:44 | aktualizacja: 2020-01-21 21:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo” W marcu br. na antenie telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo trzynasty sezon programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym gwiazdy przeobrażają się w ikony polskiej i światowej muzyki (wcześniejsze edycje pokazuje obecnie kanał Super Polsat). Nie zobaczymy w nim w fotelu jurora aktora Pawła Królikowskiego, który przebywa w szpitalu. W funkcji jurora zastąpi go Adam Strycharczuk, youtuber, twórca kanału „Na pełnej” w serwisie YouTube, parodysta, wokalista i zwycięzca dwunastej serii widowiska „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Paweł jest jurorem w „Twoja twarz brzmi znajomo” od pierwszego odcinka. Zna ten program od przysłowiowej podszewki i jego rola w nim jest nie do przecenienia. Jednak teraz najważniejsze jest jego zdrowie. Może być pewien, że czekamy na niego w kolejnej edycji, jak tylko powróci do formy

- mówi Nina Terentiew, dyrektor programowa stacji.


W nadchodzącej serii aktora Pawła Królikowskiego zastąpi zwycięzca dwunastej edycji tego widowiska - youtuber, twórca kanału „Na pełnej” w serwisie YouTube, parodysta i wokalista - Adam Strycharczuk (więcej tutaj). - Adam stał się jednym z największych odkryć w historii programu. Z odcinka na odcinek coraz mocniej ujawniał swój talent, by w finale wcieleniem w Czesławę Gospodarek „Violettę Villas” i wykonaniem „Listu do matki” wzruszyć jurorów do łez - czytamy w komunikacie. Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał Lenie Szczepańskiej, podopiecznej Fundacji Zdążyć z Pomocą, która cierpi na chorobę kociego krzyku (więcej tutaj i tutaj).
 
Adam Strycharczuk w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Adam Strycharczuk w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada


„Twoja twarz brzmi znajomo” - sezon 13., emisja od marca 2020 roku w telewizji Polsat. Wcześniejsze sezony tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanału Super Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...

Konwerter Single Fuba DEK 106 LTE

Markowy pojedynczy konwerter Fuba DEK 106 o wsp. szumów 0,1dB...

65 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m (HDMI v.1.4) - działa...

209 zł Więcej...
reklama