reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-22 - 2020-10-23 - 2020-10-24

Sport w polskiej TV 9.02.2020

dodano: 2020-02-07 20:11 | aktualizacja: 2020-02-09 11:52
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Legia Warszawa – ŁKS Łódź. Transmisja live z Pucharu Świata w Willingen w Eurosporcie i TVP. Aktualizacja:  zawody w Willingen w niedzielę zostały odwołane.  Mecz Borussia Mönchengladbach – 1. FC Köln odwołany!



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Sheffield United – AFC Bournemouth
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – ŁKS Łódź
Komentarz: Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – ŁKS Łódź
Komentarz: Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Pogoń Szczecin
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – West Ham United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Oklahoma City Thunder – Boston Celtics
 
CANAL+ Sport 2

12:00 Piłka nożna: La Liga:
RCD Espanyol – RCD Mallorca
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

14:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Sociedad – Athletic Bilbao
Komentarz: Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Pogoń Szczecin
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – ŁKS Łódź
Komentarz: Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Now

16:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Francja – Włochy
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
SPAL 2013 – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A:
SSC Napoli – US Lecce 
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayern Monachium – RB Lipsk
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan – AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Arminia Bielefeld – SSV Jahn Regensburg
Komentarz: Patryk Mirosławski, Mateusz Majak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Mönchengladbach – 1. FC Köln     Aktualizacja: mecz odwołany!
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Parma Calcio 1913 – S.S. Lazio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Betis – FC Barcelona
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 3

14:30 Piłka nożna: Championship:
Millwall FC – West Bromwich Albion
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:30 Piłka nożna: La Liga:
Celta Vigo – Sevilla FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Sociedad – Athletic Bilbao

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Parma Calcio 1913 – S.S. Lazio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Betis Balompie – FC Barcelona
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda
 
Eurosport 1

09:50 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun:
Bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn

11:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen:
Supergigant kobiet

13:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Chamonix:
Slalom gigant równoległy mężczyzn

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen:   Aktualizacja: zawody odwołano
Konkurs indywidualny

20:00 Snooker: World Grand Prix:
Finał
 
Eurosport 2

08:00 Kolarstwo szosowe: Tour of Langkawi:
Etap 3

14:00 Snooker: World Grand Prix:
Finał

19:45 Koszykówka mężczyzn: VTB United League: 
Stelmet Enea BC Zielona Góra – BC Avtodor Saratov
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Pebble Beach:
Finał
 
Motowizja

21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Daytona Beach:
Wyścig
 
nSport+

17:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
RK Celje Pivovarna Lasko – Paris Saint Germain-Handball
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Ślepsk Malow Suwałki – PGE Skra Bełchatów

17:30 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet: 
Grot Budowlani Łódź – Grupa Azoty Chemik Police

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Verva Warszawa Orlen Paliwa – Indykpol AZS Olsztyn
 
Polsat Sport Extra

03:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Program dowolny solistów

09:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Pokazy mistrzów

12:30 Tenis: ATP World Tour, Pune:
Finał

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
AZ Alkmaar – Feyenoord

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Trefl Sopot – Anwil Włocławek
 
Polsat Sport News

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Utrecht – AFC Ajax

13:50 Short track: Puchar Świata, Drezno:
Zawody 
    
14:20 Short track: Puchar Świata, Drezno:
Zawody 
    
14:55 Short track: Puchar Świata, Drezno:
Zawody 

15:35 Short track: Puchar Świata, Drezno:
Zawody 

16:20 Short track: Puchar Świata, Drezno:
Zawody 

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Sir Safety Conad Perugia – Gas Sales Piacenza
 
Sportklub

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
THW Kiel – HC Erlangen

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Bahcesehir Koleji – Fenerbahçe Beko

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Herbalife Gran Canaria – FC Barelona Lassa
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen:  Aktualizacja: zawody odwołano
Konkurs indywidualny
 
TVP Sport

08:40 Biegi narciarskie: Ski Classics, Jizerská Padesátka:
Zawody

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen:  Aktualizacja: zawody odwołano
Konkurs indywidualny

19:00 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
KPR Gminy Kobierzyce – Metraco Zagłębie Lubin


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K 5,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI 4K z obu stron kabla...

69 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...
reklama