reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2 kolejne kanały w otwartym oknie w sieci Asta-Net

dodano: 2020-02-12 07:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Asta/satkurier.pl

Asta-Net Operator sieci Asta-Net (Grupa Asta) z Piły w wydanym komunikacie poinformował, iż do soboty, 29 lutego br. w ramach otwartego okna abonenci mogą oglądać, obok stacji Paramount Channel HD, Nickelodeon, Nick Jr. i Nicktoons HD, także kanały National Geographic HD i National Geographic Wild HD.

Asta-Net


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stacja National Geographic HD w ofercie sieci Asta-Net znajduje się na pozycji numer 404, natomiast National Geographic Wild HD pod numerem 413 (więcej tutaj, tutaj i tutaj). Dodajmy, że razem z odkodowaniem tych stacji operator przygotował konkurs związany z kanałem National Geographic HD, który potrwa do czwartku, 20 lutego br., a więcej szczegółów o tym wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej sieci Asta-Net (przejdź na stronę).

Przypomnijmy, iż wcześniej operator informował, że do soboty, 29 lutego br. w otwartym oknie znalazły się stacje Paramount Channel HD, Nickelodeon, Nick Jr. i Nicktoons HD. Kanał Paramount Channel HD w ofercie sieci Asta-Net dostępny jest na pozycji numer 112, stacja Nick Jr. znajduje się na pozycji numer 303, Nickelodeon na pozycji numer 305, a Nicktoons HD na pozycji numer 317 (więcej tutaj).
 
Kadr z programu „Kierunek Wild: Dzika Australia”, emitowanego w kanale National Geographic Wild HD, foto: Fox Networks Group
Kadr z programu „Kierunek Wild: Dzika Australia”, emitowanego w kanale National Geographic Wild HD, foto: Fox Networks Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 719 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...