reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

AfricaXP z dwóch satelitów Eutelsat

dodano: 2020-02-13 13:27
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eutelsat

AfricaXP AfricaXP, sieć kanałów i dystrybutor treści, podpisała wieloletnią umowę z operatorem Eutelsat Communications dotyczącą pojemności w paśmie Ku na dwóch satelitach na pozycjach orbitalnych odpowiednio 16°E i 7°E.

AfricaXP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zakontraktowana pojemność pozwoli AfricaXP na zwiększenie zasięgu bezpłatnej platformy telewizyjnej DTH Premium.Free. Platforma, nadawana obecnie w Afryce Zachodniej, wykorzysta zasięg satelity na 7°E, aby od połowy lutego wprowadzić ofertę 23 kanałów w Afryce Wschodniej i Południowej. Ponadto AfricaXP wprowadzi inauguracyjny, 10-kanałowy pakiet w języku francuskim z pozycji 16°E.
 

Premium.Free nadaje dla widzów w anglofońskiej Afryce Zachodniej od ubiegłego roku, zapewniając im bezpłatną telewizję w jakości usługi pay-tv. Pozycje Eutelsat 7°E i 16°E oferują nam szeroki zasięg geograficzny na kluczowych afrykańskich rynkach zachodnich, wschodnich i południowych, gdzie obsługują dużą widownię. Wywołało to duże zainteresowanie naszych partnerów reklamowych

- powiedział Craig Kelly, dyrektor generalny AfricaXP.

Eutelsat z przyjemnością wspiera AfricaXP we wprowadzaniu tego wielokanałowego modelu Free-to-Air w Afryce Subsaharyjskiej. Ponadto partnerstwo to wzmacnia siłę i atrakcyjność tych dwóch pozycji orbitalnych w regionie subsaharyjskim, które są coraz bardziej pożądane przez nadawców

- powiedział Nicolas Baravalle, dyrektor na region Afryki Subsaharyjskiej w Eutelsat.


Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K 5,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI 4K z obu stron kabla...

69 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...
reklama