reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-23 - 2020-09-24 - 2020-09-25

Sport w polskiej TV 15.02.2020

dodano: 2020-02-13 18:33 | aktualizacja: 2020-02-15 11:26
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Raków Częstochowa – Legia Warszawa. Transmisja live z Pucharu Świata w skokach narciarskich na TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Legia Warszawa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

14:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
PGE Vive Kielce – FC Porto Sofarma
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Tkaczyk

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Legia Warszawa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki

01:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: NBA All-Star Weekend:
Konkursy
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Southampton – Burnley FC
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Rafał Nahorny

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Union Berlin – Bayer Leverkusen
Komentarz: Piotr Laboga, Grzegorz Kaczmarczyk

18:25 Piłka nożna: Premier League:
Norwich City – Liverpool FC
Komentarz: Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
ŁKS – Wisła Płock
Komentarz: Adam Marchliński, Marcin Baszczyński

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Legia Warszawa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Now

13:00 Piłka nożna: La Liga:
RCD Mallorca – Deportivo Alaves
Komentarz: Michał Kornacki, Leszek Orłowski

17:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
Elverum Håndball – Flensburg Handewitt
Komentarz: Szymon Ratajczak, Zbigniew Kwiatkowski
 
Eleven Sports 1

13:30 Piłka nożna: Championship:
West Bromwich Albion – Nottingham Forest
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
16:00 Piłka nożna: La Liga:
FC Barcelona – Getafe CF (transmisja również w 4K)
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski, studio: Maciej Jermakow, Maciej Kruk
 
18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf – Borussia Mönchengladbach (transmisja również w 4K)
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban, studio: Maciej Jermakow, Paweł Kapusta
 
20;45 Piłka nożna: Serie A:
Atalanta BC – AS Roma
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica, studio: Mateusz Majak, Maciej Kruk
 

Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 – Hamburger SV
Komentarz: Julian Kowalski, Mateusz Majak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Paderborn 07 – Hertha BSC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
18:00 Piłka nożna: Serie A: 
Bologna FC – Genoa CFC
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski
 
21:00 Piłka nożna: La Liga:
Granada CF – Real Valladolid
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 

Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A: 
US Lecce – SPAL 2013
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 

Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 – Hamburger SV
Komentarz: Julian Kowalski, Mateusz Majak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk – Werder Brema
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
21:00 Piłka nożna: La Liga:
Granada CF – Real Valladolid CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
Eurosport 1

10:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
1. przejazd slalomu giganta kobiet

11:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Tauplitz/Bad Mitterndorf:
Konkurs indywidualny
    
13:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
2. przejazd slalomu giganta kobiet
    
14:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Östersund:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet

15:00 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Bieg sprinterski mężczyzn

16:20 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Östersund:
Bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn

18:35 Formuła E: ePrix Meksyku:
Wyścig

20:45 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Calgary:
Zawody 

22:55 Formuła E: ePrix Meksyku:
Wyścig
 
Eurosport 2

11:35 Saneczkarstwo: Mistrzostwa Świata:
Zawody

13:45 Snooker: Welsh Open:
1/2 finału

19:45 Snooker: Welsh Open:
1/2 finału
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Pacific Palisades:
3. runda
 
nSport+

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
ŁKS – Wisła Płock
Komentarz: Adam Marchliński, Marcin Baszczyński

18:30 Piłka nożna: La Liga:
Villarreal CF – Levante UD
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała
 
Polsat Sport Premium 1

19:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
ADO Den Haag – PSV Eindhoven
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom – VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

17:30 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet: 
DPD Legionovia Legionowo – Grot Budowlani Łódź

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Asseco Resovia Rzeszów – MKS Będzin

23:00 Boks: Gala, Stalowa Wola: 
Przemysław Gorgoń – Malkhaz Sujashvili

02:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Corey Anderson – Jan Błachowicz
 
Polsat Sport Extra

11:00 Skeleton: Puchar Świata, Sigulda:
1. przejazd mężczyzn
    
12:50 Skeleton: Puchar Świata, Sigulda:
2. przejazd mężczyzn

14:45 Koszykówka mężczyzn: Puchar Polski:
1/2 finału

17:10 Koszykówka mężczyzn: Puchar Polski:
Konkurs wsadów

17:40 Koszykówka mężczyzn: Puchar Polski:
Konkurs rzutów za 3 punkty

19:00 Koszykówka mężczyzn: Puchar Polski:
1/2 finału
 
Polsat Sport Fight

19:00 Boks: Gala, Stalowa Wola: 
Przemysław Gorgoń – Malkhaz Sujashvili
 
Polsat Sport News

13:00 Short track: Puchar Świata, Dordrecht:
Zawody 

13:45 Short track: Puchar Świata, Dordrecht:
Zawody 

14:20 Short track: Puchar Świata, Dordrecht:
Zawody 

15:00 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
1/2 finału

17:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga – FC Slovan Liberec

19:30 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
1/2 finału

21:35 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody

22:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody

23:25 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody

23:40 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody
 
Sportklub

16:00 Futsal: Futsal Ekstraklasa: 
Clearex Chorzów – Rekord Bielsko-Biała

18:30 Koszykówka mężczyzn: Copa del Rey:
1/2 finału

21:00 Koszykówka mężczyzn: Copa del Rey:
1/2 finału
 
TVP 1

11:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Tauplitz/Bad Mitterndorf:
Konkurs indywidualny
 
TVP 2

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Legia Warszawa
 
TVP Sport

11:00 Tenis: WTA World Tour, Hua Hin:
Magda Linette​​​​​​​ – Maria Tig

14:30 Lekkoatletyka: World Athletics Indoor Tour, Glasgow:
Zawody

Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
EKS Start Elbląg – MKS Perła Lublin

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Legia Warszawa

01:05 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Ottawa Senators – Toronto Maple Leafs


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...
reklama