reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Powstanie Sky History

dodano: 2020-02-20 12:47
autor: Anita Kaźmierska | źródło: A+E Networks

Sky History A+E Networks UK i Sky, w ramach udanej 25-letniej współpracy, zmienią wiosną 2020 roku nazwę kanału History w Wielkiej Brytanii i Irlandii na Sky History. Jak informuje nadawca, udział w brytyjskim rynku telewizyjnym kanału History wzrósł w 2019 roku o 11 proc., głównie dzięki takim seriom, jak „Klątwa Wyspy Dębów” i „The UnXplained”.

Sky History


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sky History będzie dostępny w Wielkiej Brytanii i Irlandii zarówno w telewizji linearnej, jak i na życzenie, a także po raz pierwszy w serwisie streamingowym Now TV.

Sky History to flagowa marka rodziny kanałów A+E Networks UK, obejmującej również: Crime+Investigation, Sky History2 (poprzednio History2), Lifetime i Blaze. Wszystkie te stacje nadal będą dostępne w Sky, Virgin Media, BT i TalkTalk.

Sky History będzie zarządzany i obsługiwany przez zespół A+E Networks UK z biur w Hammersmith (Londyn).
 

- Cieszymy się, że pogłębiamy naszą współpracę ze Sky - powiedział Dean Possenniskie, dyrektor zarządzający A+E Networks UK. - Ekscytujące jest przeniesienie marki History w Wielkiej Brytanii na nowy poziom z większymi inwestycjami i większym zasięgiem. Nasze joint venture ze Sky odniosło długotrwały sukces - to innowacyjne partnerstwo wokół marki jeszcze bardziej wzmacnia jej przyszłość.

- Uruchomienie Sky History będzie opierać się na naszym dotychczasowym portfolio kanałów i uzupełniać nowe marki kanałów Sky Documentaries i Sky Nature, które pojawią się również wiosną 2020 roku. Kontynuacja naszego silnego partnerstwa z A+E Networks UK oznacza więcej inwestycji w oryginalne treści premium i ułatwi naszym widzom znalezienie programów, które chcą oglądać - powiedział Zai Bennett, dyrektor zarządzający ds. treści w Sky.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...