reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ruszyły zdjęcia do serialu TVN „Chyłka - Rewizja”

dodano: 2020-02-20 23:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery

TVN Player „Chyłka - Kasacja” „Chyłka - Rewizja” - taki tytuł będzie nosić trzeci sezon serialu opartego na prozie Remigiusza Mroza. Fabuła skupi się na sprawie podwójnego morderstwa, w którą zaangażowana zostanie bohaterka. W rolach głównych powrócą Magdalena Cielecka oraz Filip Pławiak. „Chyłkę - Rewizję” będzie można obejrzeć w tym roku w serwisie VOD Player, gdzie dostępne są pierwszy („Chyłka - Zaginięcie”) i drugi sezon („Chyłka - Kasacja”) serialu. Emisję „Kasacji” na antenie TVN zaplanowano na wiosnę br.

TVN Player „Chyłka - Kasacja”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zdjęcia do trzeciego sezonu produkcji Player Original rozpoczęły się w połowie lutego br. w Warszawie. Do obsady znanej z „Zaginięcia” oraz „Kasacji” dołączyli między innymi Małgorzata Klara, Wojciech Zieliński, Antoni Pawlicki i Mariusz Bonaszewski.

Tym razem Joanna Chyłka (w tej roli Magdalena Cielecka) musi zmierzyć się z nowymi problemami, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Przez przypadek zostaje zaangażowana w sprawę podwójnego morderstwa. Jej klient, po stracie żony i córki, ma otrzymać pokaźną sumę od towarzystwa ubezpieczeniowego. W międzyczasie staje się jednak głównym podejrzanym w sprawie.
 

- Serial zyskał już wierne grono wielbicieli, którzy z niecierpliwością czekają na trzeci sezon. W „Rewizji” odsłonimy kolejne oblicze naszej bohaterki. Jej zmagania w życiu osobistym okażą się równie interesujące co wyzwania na sali sądowej. Jedno jest pewne - Chyłka na pewno nie przestanie zaskakiwać

- mówi Dorota Chamczyk, producentka serialu „Chyłka - Rewizja”.

Producentem z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, producentami wykonawczymi - Violetta Furmaniuk-Zaorska i Aktiv Media, kierownikiem produkcji Agnieszka Knysak-Sandecka. Za reżyserię odpowiadają Łukasz Palkowski oraz Marek Wróbel. Autorami scenariusza są Michał Wawrzecki oraz Justyna Stefaniak. Za zdjęcia odpowiada Mateusz Wichłacz (więcej tutaj).
 
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Rewizja”, foto: Agnieszka Jurek/TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Rewizja”, foto: Agnieszka Jurek/TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Zaginięcie”, foto: TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Zaginięcie”, foto: TVN Discovery


„Chyłka - Kasacja” - emisja wiosną 2020 roku w TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...