reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraina zakazuje kanału Viasat

dodano: 2020-02-21 14:58
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

Viasat Na Ukrainie zakazano rozpowszechniania kanału TV 1000 East. Tamtejszy regulator stwierdził, że stacja filmowa nie spełnia postanowień Europejskiej Konwencji o Telewizji Ponadgranicznej i ukraińskiego ustawodawstwa.

https://i.ytimg.com/vi/lfwURj-lc_w/maxresdefault.jpg
TV 1000


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zgoda na dystrybucję TV 1000 East była wydana w 2008 roku na podstawie licencji szwedzkiego organu medialnego. Emisja odbywa się po angielsku i rosyjsku.

Firma Viasat World Limited z Londynu poinformowała ukraińską Narodową Radę ds. telewizji i radia, że w 2015 r. została właścicielem kanału, a emisja jest prowadzona na podstawie licencji brytyjskiego regulatora Ofcom. Licencja ta zezwala na transmisję w Estonii w językach estońskim i angielskim.

Ukraiński regulator zdecydował, że zezwolenie wydane w szwedzkiej jurysdykcji, zgodnie z którą kanał został dostosowany na Ukrainie, straciło swoją moc. Ponadto kolejna analiza wykazała, że w emisji są zawarte nazwy, które pozwoliły zidentyfikować kanał z tym, który działa w Rosji. Tu należy podkreślić, że prawo do dystrybucji TV 1000 w Federacji Rosyjskiej posiada Narodowa Medialna Grupa.

Zauważono, że zawartość programowa TV 1000 i TV 1000 East jest zdublowana.

Decyzja ukraińskiego regulatora o zaprzestaniu nadawania TV 1000 East zaczyna obowiązywać za miesiąc. Właściciel praw autorskich może w tym czasie przesłać niezbędne dokumenty, aby Narodowa Rada ds. telewizji i radia mogła ponownie dokonać adaptacji.

Źródło: telesputnik.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD S2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...
reklama