reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-08-06 - 2020-08-07 - 2020-08-08

Sport w polskiej TV 1.03.2020

dodano: 2020-02-29 12:46 | aktualizacja: 2020-03-01 15:16
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z El Clasico w 4K: Real Madryt – FC Barcelona. Transmisja live z Pucharu Świata w Lahti na TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC – Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Madryt – FC Barcelona
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC – Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Madryt – FC Barcelona
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Korona Kielce – Lechia Gdańsk
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Kazimierz Węgrzyn 

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Arka Gdynia – ŁKS Łódź
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda 

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Clippers – Philadelphia 76ers
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: La Liga:
Athletic Bilbao – Villarreal CF
Komentarz: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski 

16:00 Piłka nożna: La Liga:
RCD Espanyol – Atletico Madryt
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński 
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Korona Kielce – Lechia Gdańsk
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Kazimierz Węgrzyn 

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Arka Gdynia – ŁKS Łódź
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
 
CANAL+ Now

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
RB Lipsk – Bayer Leverkusen
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
AC Milan – Genoa CFC  -  mecz przełożono na 13 maja

Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

15:00 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce – Atalanta Bergamo
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica

17:30 Piłka nożna: EFL Cup:
Aston Villa – Manchester City
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Madryt – FC Barcelona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 2

12:00 Piłka nożna: La Liga:
Sevilla FC – CA Osasuna
Komentarz: Marcin Pawłowski, Kuba Ostrowski 

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Parma Calcio 1913 – SPAL 2013  mecz przełożono na 13 maja
Komentarz: Michał Mitrut, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Cagliari Calcio – AS Roma
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC – Inter Mediolan  mecz przełożono na 13 maja​​​​​​​
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

13:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Union Berlin – VfL Wolfsburg
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
Werder Brema – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Michał Wszołek, Tomasz Urban
 
Eleven Sports 4

12:00 Piłka nożna: La Liga:
Sevilla FC – CA Osasuna
Komentarz: Marcin Pawłowski, Kuba Ostrowski 

15:00 Piłka nożna: Serie A:
US Sassuolo Calcio – Brescia Calcio
Komentarz: Michał Wszołek, Piotr Czachowski

18:30 Piłka nożna: La Liga:
RCD Mallorca – Getafe CF
Komentarz: Michał Mitrut 

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC – Inter Mediolan  mecz przełożono na 13 maja​​​​​​​
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

03:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Tajwanu:
Etap 1

09:45 Narciarstwo alpejskie: Pucharu Świata, Hinterstoder:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

10:25 Biatlon: Mistrzostwa Europy:
Bieg na dochodzenie kobiet

11:20 Narciarstwo alpejskie: Pucharu Świata, La Thuile:
Superkombinacja kobiet

12:25 Biatlon: Mistrzostwa Europy:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

14:00 Skoki narciarskie: Pucharu Świata, Lahti:
Kwalifikacje

15:30 Skoki narciarskie: Pucharu Świata, Lahti:
Konkurs indywidualny

20:00 Snooker: Players Championship:
Finał

04:10 (nd/pn) Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Tajwanu:
Etap 2
 
Eurosport 2

05:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Phillip Island:
Wyścig 2

08:50 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lahti:
Zawody

10:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Zawody

11:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Sztafeta kobiet

14:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, La Thuile:
Slalom do superkombinacji kobiet

15:15 Kolarstwo szosowe: Kuurne-Bruksela-Kuurne:
Wyścig

19:00 Snowboard: Puchar Świata, Blue Mountain:
Slalom gigant równoległy
 
Golf Channel

10:30 Golf: European Tour, Maskat:
Finał

21:00 Golf: PGA Tour, Palm Beach Gardens:
Finał
 
Motowizja

21:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Fontana:
Wyścig
 
nSport+

17:00 Piłka nożna: Tipico Bundesliga:
Rheindorf Altach – Red Bull Salzburg
 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
1. FC Slovacko – SK Slavia Praga
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Olimpia Grudziądz – PGE FKS Stal Mielec
    
14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron Virtu CMC Zawiercie – PGE Skra Bełchatów

17:30 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet:
Grot Budowlani Łódź – ŁKS Commercecon Łódź

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
BKS Visła Bydgoszcz – Cuprum Lubin
 
Polsat Sport Extra

10:30 Biatlon: Mistrzostwa Europy:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

14:30 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
4. przejazd czwórek mężczyzn

15:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Astoria Bydgoszcz – HydroTruck Radom
    
20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax – AZ Alkmaar

02:00 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Portland Timbers – Minnesota United FC
 
Polsat Sport Fight

14:20 Strzelectwo: Mistrzostwa Europy:
Zawody

15:50 Strzelectwo: Mistrzostwa Europy:
Zawody

17:20 Strzelectwo: Mistrzostwa Europy:
Zawody

18:50 Strzelectwo: Mistrzostwa Europy:
Zawody
 
Polsat Sport News

10:05 Skeleton: Mistrzostwa Świata:
Konkurencja mieszana

12:30 Biatlon: Mistrzostwa Europy:
Bieg pościgowy kobiet

13:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven – Feyenoord
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Istanbul Büyükşehir Belediyesi – Anadolu Efes
    
13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
Frisch Auf! Göppingen – SG Flensburg-Handewitt

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
ALBA Berlin – Brose Bamberg

18:15 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Unicaja Malaga – Real Madryt
 
TVP 1

15:30 Skoki narciarskie: Pucharu Świata, Lahti:
Konkurs indywidualny
 
TVP 3

13:00 Piłka nożna: 2. Liga: 
Widzew Łódź – Olimpia Elbląg
 
TVP Sport

08:00 Biegi narciarskie: Ski Classics, Bieg Wazów:
Zawody

11:05 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Sztafeta kobiet

12:00 Biegi narciarskie: Ski Classics, Bieg Wazów:
Zawody

13:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
KS Azoty-Puławy – NMC Górnik Zabrze

15:30 Skoki narciarskie: Pucharu Świata, Lahti:
Konkurs indywidualny

18:00 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Polski:
Dzień 2

21:00 Snooker: Mistrzostwa Polski:
Finał mężczyzn


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...

Nakładka dachówka - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

85 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

619 zł Więcej...
reklama