reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa para prowadzących „Dzień Dobry TVN”

dodano: 2020-03-04 13:26
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Discovery Polska

Paulina Krupińska-Karpiel Damian Michałowski DDTVN Dzień dobry TVN „Dzień Dobry TVN” startuje z nową energią. W czwartek, 5 marca Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski zadebiutują na antenie jako prowadzący. To jednak nie koniec nowości, jakie zaplanowano na wiosnę. Od marca „DDTVN” startuje codziennie o godz. 8:00 rano. Na wiosnę pojawią się także interesujące cykle.

fot. TVN Discovery Polska
Paulina Krupińska-Karpiel Damian Michałowski DDTVN Dzień dobry TVN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Prowadzący „Dzień Dobry TVN” witają widzów codziennie już od niemal 15 lat. Wiosną do Doroty Wellman i Marcina Prokopa, Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika, Kingi Rusin i Piotra Kraśko oraz Małgorzaty Ohme i Filipa Chajzera dołączą Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski. Swoją przygodę z programem rozpoczną w czwartek, 5 marca, zgodnie z nowymi godzinami emisji programu - od 8:00 rano.

To jednak nie koniec nowości, jakie czekają na widzów. Niedawno do „DDTVN” dołączyła także nowa prezenterka pogody – Diana Kautz. W „Dzień Dobry TVN” pojawią się także nowe formaty cykli tematycznych.

W cyklu „Raz, dwa, trzy – piękna Ty” będzie można zobaczyć efekty pracy stylistów, makijażystów i fryzjerów, którzy odmienią wizerunek widzek. Do udziału w metamorfozach wciąż można zgłaszać się za pośrednictwem strony internetowej programu.

„Co z tego wyrośnie?” to także nowość w „Dzień Dobry TVN”. Program będzie miał swoją własną działkę, na której wiosną posadzone zostaną nasiona, a jesienią zebrane plony. W cyklu ogrodniczym widzowie dowiedzą się więcej o pielęgnacji roślin oraz jak prowadzić własny „warzywniak”.

Z kolei „Sama to ogarniesz!” to cykl, kierowany do kobiet, które mają dryg do domowych napraw i nie boją się używać młotka czy śrubokrętu. Dwie prowadzące pokażą w nim, jak naprawić różne sprzęty w domu, jak korzystać z różnych narzędzi oraz jak samemu i bez wydawania dużych pieniędzy zaaranżować mieszkanie, zrobić proste ozdoby czy przeprowadzić nieskomplikowane remonty.

W każdy weekend będzie można również poznać sposoby na spędzanie czasu z dzieckiem. Nad ciekawymi pomysłami pochyli się cykl „Świat według Tadka”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap U5

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...
reklama