reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-20 - 2020-09-21 - 2020-09-22

Sport w polskiej TV 13.03.2020

dodano: 2020-03-12 14:54 | aktualizacja: 2020-03-13 17:38
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Turkish Airlines Euroligi: LDLC ASVEL Villeurbanne – Zenit Sankt Petersburg. Możliwe jest odwołanie wydarzeń sportowych ze względu na epidemię. Mecze PKO Ekstraklasy zostały zawieszone do końca marca. Bundesliga też odwołana!



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa (odwołany)
Komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
ŁKS Łódź – Górnik Zabrze   (odwołany)
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Remigiusz Jezierski

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:  
Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa  (odwołany)
Komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 3

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
ŁKS Łódź – Górnik Zabrze (odwołany)
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Remigiusz Jezierski

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa  (odwołany)
Komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Wieszczycki
 
Eleven Sports 1

06:00 Formuła 1: Grand Prix Australii:   (odwołane)
2. sesja treningowa

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SpVgg Greuther Fürth – Hamburger SV (odwołany)
Komentarz: Tomasz Zieliński, Mateusz Majak

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf – SC Paderborn 07 (odwołany)
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

04:00 (pt/so) Formuła 1: Grand Prix Australii:  (odwołane)
3. sesja treningowa
 
Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SpVgg Greuther Fürth – Hamburger SV  (odwołany)
Komentarz: Tomasz Zieliński, Mateusz Majak

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf – SC Paderborn 07  (odwołany)
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
 
Eurosport 1

09:25 Snooker: Gibraltar Open:
Dzień 3

13:55 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Are:
1. przejazd slalomu giganta kobiet

15:00 Biathlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Sprint kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

17:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Are:
2. przejazd slalomu giganta kobiet

18:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Vikersund:  (odwołane)
Kwalifikacje

19:45 Snooker: Gibraltar Open:
Dzień 3

21:30 Kolarstwo torowe: Wyścig Six Day, Manchester:
Dzień 1 (odwołany)
 
Eurosport 2

14:40 Kolarstwo szosowe: Wyścig Paryż-Nicea:
Etap 6 (odwołany)

16:30 Snooker: Gibraltar Open:
Dzień 3
 
Golf Channel

18:00 Golf: European Tour, Nairobi:
2. runda

20:00 Golf: PGA Tour, Ponte Vedra Beach:
2. runda
 
Polsat Sport Extra

15:00 Biathlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Sprint kobiet

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:  (odwołany)
HydroTruck Radom – Anwil Włocławek
 
Polsat Sport News

20:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
LDLC ASVEL Villeurbanne – Zenit Sankt Petersburg
 
TVP Sport

18:00 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet:  (odwołany)
MKS Perła Lublin – Metraco Zagłębie Lubin


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

599 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...
reklama