reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ w barwach Francji dla wszystkich [akt.]

dodano: 2020-03-17 13:02 | aktualizacja: 2020-03-23 12:16
autor: Janusz Sulisz | źródło: broadbandtvnews/CANAL+/Les Echos

canalplus logo france covid 19 360px.jpg Francuski CANAL+ ma udostępnić swoją pełną ofertę wszystkim abonentom podczas wybuchu epidemii koronawirusa. Płatna telewizja CANAL+ ogłosiła w poniedziałek wieczorem 16 marca, że przejdzie na otwartą emisję dla wszystkich abonentów na wszystkich urządzeniach. A dla naszych abonentów otwieramy dostęp do wszystkich kanałów Cinéma, Séries, Jeunesse i Documentaires - przekazał na Twitterze Maxime Saada, szef CANAL+.

canalplus france francja canal covid 19760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Informacja została przekazana przez prezesa i dyrektora generalnego CANAL+, Maxime Saada, przy użyciu konta na Twitterze, z logo CANAL+ umieszczonym na trójkolorowej fladze francuskiej. Francja jest prawie zablokowana, ponieważ stara się powstrzymać rozprzestrzenianie koronawirusa i wywołanej nim choroby Covid-19, więc decyzja kierownictwa CANAL+ w tym kraju jest zachęcająca.

CANAL+ we Francji kontynentalnej ma 8,4 mln abonentów. Ma umowy z wiodącymi dostawcami treści, w tym z Disneyem, bo jest wyłącznym dostawcą płatnej telewizji dla nowej usługi przesyłania strumieniowego Disney+.

Po raz pierwszy w historii tego kanału płatnego, który powstał w 1984 roku, zaoferowano bezpłatny dostęp w „geście solidarności” - powiedział jeden z abonentów CANAL+ we Francji.

Aktualizacja:
Francuski regulator medialny CSA, po skargach o nieuczciwą konkurencję ze strony prywatnych grup telewizyjnych TF1 i M6, nakazał CANAL+ zamknąć otwartą emisję do dnia 31 marca, 15 dni wcześniej niż pierwotnie planowano.

Aktualizacja 21.03.2020 r.:
Od 21 marca br. CANAL+ Family, CANAL+ Cinéma, CANAL+ Sport i CANAL+ Décalé znowu są dostępne tylko dla wybranych abonentów. Podobny los spotka CANAL+ i CANAL+ Séries, które będę oferowane w otwartym oknie do 31 marca br.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...