reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Jak to jest zrobione?” po raz pierwszy na TVN

dodano: 2020-03-18 18:20 | aktualizacja: 2020-03-19 12:35
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Discovery Polska

Jak to jest zrobione?​​​​​​​ Discovery Science Po raz pierwszy w historii na antenie TVN pojawił się jeden z najpopularniejszych programów edukacyjnych Discovery „Jak to jest zrobione?”. Specjalne pasmo wystartowało 17 marca o godz. 15:25. Odcinki najbardziej „dociekliwej” serii nadawcy można oglądać przez najbliższe dwa tygodnie – od wtorku do piątku!

Discovery Science jak to jest zrobione


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Program „Jak to jest zrobione?” od lat jest kultową pozycją w portfolio Discovery, a dokładnie stacji Discovery Science. Teraz po raz pierwszy jego odcinki pojawią się na kanale wchodzącym w skład „Wielkiej Czwórki”. Pierwszy epizod zadebiutował na antenie TVN we wtorek, 17 marca o godz. 15:25.

Seria „Jak to jest zrobione?” pokaże, jak powstają przedmioty codziennego i niecodziennego użytku. W programie poznamy tajniki produkcji słynnego mydła z Marsylii, popularnych scyzoryków firmy Laguiole czy termoplastycznych hełmów przeciwpożarowych, z których korzystają strażacy na całym świecie. Twórcy zabiorą widzów również w podróże kulinarne i artystyczne, ukazując kulisy przygotowywania przysmaków kuchni europejskich, azjatyckich czy amerykańskich, a także sposoby tworzenia najciekawszych dzieł sztuki.

Nowe pasmo edukacyjne TVN wystartowało 17 marca o godz. 15:25 z odcinkami kultowego programu Discovery „Jak to jest zrobione?”.
Oglądaj codziennie – od wtorku do piątku – przez najbliższe 2 tygodnie! 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 9-10/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2020

10 zł Więcej...
reklama