reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Domowe rozgrywki” 2 w telewizji Polsat

dodano: 2020-03-23 06:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polsat „Domowe rozgrywki” „Domowe rozgrywki” wracają na antenę. Druga seria tego komediowego miniserialu o rodzinie Czechoskich zadebiutuje w telewizji Polsat w niedzielę, 12 kwietnia br. Drugi sezon miniserialu „Domowe rozgrywki” będzie liczyć 8 sześciominutowych odcinków i będzie emitowany w Polsacie w każdą niedzielę, od 12 kwietnia br., o godz. 18:40. Partnerem miniserialu jest Santander Bank Polska. Producentem „Domowych rozgrywek” jest firma Lulu Production. Wystąpią Zuzanna Lit, Barbara Wypych, Karina Woźniak, Maks Balcerowski, Jakub Wieczorek i Wojciech Solarz.

Polsat „Domowe rozgrywki”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mama Agnieszka (w tej roli Barbara Wypych) to księgowa i mózg operacyjny. Ona podejmuje najważniejsze domowe decyzje i trzyma w ryzach całą rodzinę. Mąż Marek (Jakub Wieczorek) jest właścicielem warsztatu samochodowego i jednocześnie zagorzałym kibicem piłki nożnej. Razem wychowują dwójkę dzieci - Helenę (Karina Woźniak) i Tadeusza (Maks Balcerowski). Nigdy nie mogli narzekać na nudę, ale tym razem w życiu Czechoskich nastąpi prawdziwa rewolucja. Już w pierwszym odcinku przeprowadzą się z kamienicy do własnego domu. Zmiana otoczenia to też zmiana dotychczasowego trybu życia i nowi sąsiedzi. Już na dzień dobry widzowie poznają przemiłą sąsiadkę Majkę (Zuzanna Lit), vlogerkę kulinarną, o której urok osobisty będzie zazdrosna Agnieszka.

Tymczasem Marek w końcu zdecyduje się na zatrudnienie pracownika do swojego przydomowego warsztatu. Tym sposobem widzowie poznają Ryszarda Pecha (Wojciech Solarz), którego nazwisko sporo zdradza, gdyż to za jego sprawą nastąpi wiele zabawnych zwrotów akcji oraz miłosnych intryg i uniesień. - Motywem przewodnim całej serii będzie niezmiennie piłka nożna, zatem kibice z pewnością odnajdą dodatkową nić porozumienia z bohaterami serialu - czytamy w opisie.
 
Zuzanna Lit w serialu „Domowe rozgrywki”, foto: Cyfrowy Polsat
Zuzanna Lit w serialu „Domowe rozgrywki”, foto: Cyfrowy Polsat
Maks Balcerowski, Jakub Wieczorek, Barbara Wypych, Karina Woźniak, Zuzanna Lit i Wojciech Solarz w serialu „Domowe rozgrywki”, foto: Cyfrowy Polsat
Maks Balcerowski, Jakub Wieczorek, Barbara Wypych, Karina Woźniak, Zuzanna Lit i Wojciech Solarz w serialu „Domowe rozgrywki”, foto: Cyfrowy Polsat
Barbara Wypych w serialu „Domowe rozgrywki”, foto: Cyfrowy Polsat
Barbara Wypych w serialu „Domowe rozgrywki”, foto: Cyfrowy Polsat


„Domowe rozgrywki” - sezon 2., emisja w niedziele (od 12 kwietnia 2020 roku) o godz. 18:40 w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - wersja uznanego...

459 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

990 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament 2021 + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2021 + książka tematyczna ...

109 zł Więcej...
reklama