reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Seriale pełne tajemnic w kwietniu w AXN

dodano: 2020-03-22 23:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation/satkurier.pl

AXN Finałowy sezon przygód jednostki FBI (Federal Bureau of Investigation) ścigającej najniebezpieczniejszych morderców ameryki, komisarz Michał Trela (w tej roli Andrzej Konopka) na tropie nowych tajemnic w Górach Sowich oraz doktor Shaun Murphy (Freddie Highmore) mierzący się z najbardziej nieoczekiwanymi zagadkami medycznymi. W kwietniu br. kanał AXN poleca swoim widzom takie seriale jak „Zabójcze umysły” (sezon 15.), „Znaki” (sezon 2., w obsadzie pojawią się Barbara Wypych i Rafał Mohr) i „The Good Doctor” (sezon 2.).

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zbieranie wątłych poszlak i podążanie za ukrytymi motywami to tylko niektóre z metod wykorzystywanych przez Behavioral Analysis Unit (BAU) w serialu „Zabójcze umysły”. Grupie profilerów FBI (Federal Bureau of Investigation), pod wodzą Davida Rossiego (w tej roli Joe Mantegna), przyświeca jeden cel - dotrzeć do przestępcy poprzez wnikliwą analizę jego psychiki. W piętnastej serii produkcji zespół będzie musiał wytropić między innymi seryjnego mordercę, który w przeszłości próbował zabić jednego z członków zespołu. Premiera piętnastego, finałowego, sezonu serialu „Zabójcze umysły” odbędzie się we wtorek, 7 kwietnia br. o godzinie 21:05. Kolejne odcinki będą emitowane we wtorki o godzinie 21:05 w AXN (więcej tutaj).

„Znaki” to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Michał Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. W drugim sezonie widzowie podążać będą za historią zaginięcia córki komisarza Michała Treli, a później także jej przyjaciółki. W niewyjaśnionych okolicznościach znika również para podróżników. Prowadzone są ciągłe poszukiwania. Śledztwo jednak zbacza z torów, gdy komisarz dowiaduje się kto odpowiada za zaginięcie jego jedynego dziecka. Zło w Sowich Dołach nie śpi, a dziwnymi zdarzeniami żyją ogarnięci strachem mieszkańcy miasteczka. Premiera drugiego sezonu serialu „Znaki” odbędzie się we wtorek, 7 kwietnia br. o godzinie 22:00. Kolejne odcinki będą emitowane we wtorki o godzinie 22:00 w AXN (więcej tutaj).

W serialu „The Good Doctor” Shaun Murphy (Freddie Highmore), niezwykle uzdolniony młody chirurg z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, dołącza do zespołu lekarzy z prestiżowego szpitala chirurgicznego St. Bonaventure. Jest samotny, ma problemy z komunikacją, a jedyną osobą, która go wspiera jest doktor Aaron Glassman (Richard Schiff), który przeciwstawia się sceptycyzmowi i uprzedzeniom osób zarządzających szpitalem i wprowadza Shauna Murphy'ego do zespołu. Shaun Murphy będzie musiał pracować ciężej niż kiedykolwiek wcześniej, aby odnaleźć się w nowym środowisku i udowodnić współpracownikom, że jego niezwykłe umiejętności medyczne mogą ratować ludzkie życie. Premiera drugiego sezonu serialu „The Good Doctor” odbędzie się w środę, 8 kwietnia br. o godzinie 21:05. Kolejne odcinki będą emitowane w środy o godzinie 21:05 w AXN.
 
Barbara Wypych w serialu „Znaki”, foto: Wojciech Nekanda Trepka
Barbara Wypych w serialu „Znaki”, foto: Wojciech Nekanda Trepka
Aisha Tyler i Adam Rodriguez w serialu „Zabójcze umysły”, foto: Cliff Lipson/CBS Broadcasting, Inc.
Aisha Tyler i Adam Rodriguez w serialu „Zabójcze umysły”, foto: Cliff Lipson/CBS Broadcasting, Inc.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...