reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

#zostanwdomu: Tydzień z Polsatem 31.03 - 3.04

dodano: 2020-03-30 14:31
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Polsat

Tom Cruise Jack Reacher 360px.jpg Hollywoodzkie hity naszpikowane gwiazdami i porywającą akcją! Denzel Washington i pociąg widmo. Will Smith i Tommy Lee Jones w starciu z kosmitami. Tom Cruise i rządowy spisek. Cameron Diaz i afera z sekstaśmą. George Clooney i Julia Roberts oraz tajniki rynku finansowego. Katarzyna Dowbor i jej ekipa „Naszego Nowego Domu” odmienią nie tylko dom i mieszkanie, ale przede wszystkim życie potrzebujących rodzin. A seriale: „Zawsze warto”, „Przyjaciółki”, Pierwsza miłość” i „Gliniarze” jak zwykle nie zawiodą swoich fanów! Poznajcie szczegóły, jak spędzić tydzień z Polsatem. 

Polsat „Pierwsza miłość”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
31 marca (wtorek)

Jack Reacher: Nigdy nie wracaj

Kolejna odsłona przygód nieustraszonego Jacka Reachera. Afera na najwyższych szczeblach amerykańskich sił zbrojnych! Reacher ma mało czasu i coraz więcej wrogów! 

Były wojskowy Jack Reacher (Tom Cruise) przyjeżdża do Waszyngtonu na spotkanie z kierującą jednostką dochodzeniową, major Susan Turner (Cobie Smulders). Po przybyciu do kwatery wojskowej odkrywa, że kobieta została aresztowana pod zarzutem szpiegostwa. Od jej adwokata, pułkownika Boba Moorcroftta (Robert Catrini), dowiaduje się, że major Turner została również oskarżona o morderstwo dwojga podwładnych w czasie misji w Afganistanie. Nie wierząc w jej winę, Reacher rozpoczyna własne śledztwo. Nie zawaha się przed niczym, żeby pomóc przyjaciółce i udowodnić przed światem jej niewinność! Nawet jeśli będzie musiał stawić czoła rządowemu spiskowi, w który zamieszani są wysoko postawieni przedstawiciele armii amerykańskiej…
„Jack Reacher: Nigdy nie wracaj” we wtorek 31 marca o godz. 20:10


Inwazja: Bitwa o Los Angeles

Inwazja kosmitów na Ziemię. Obcy zniszczyli największe miasta na świecie. Los Angeles staje się ostatnim bastionem ludzkości. Trwa ciężka walka o przetrwanie!

Od lat na całym świecie - Buenos Aires, Seul, Francja, Niemcy czy Chiny - dokumentowane są przypadki pojawienia się UFO. Ale w roku 2011 to, co kiedyś było tylko znakiem na niebie, stanie się przerażającą rzeczywistością. Ziemia zostanie zaatakowana przez nieznane siły. Podczas gdy ludzie będą świadkami upadku największych miast świata, Los Angeles stanie się ostatnim bastionem ludzkości w bitwie, której nikt się nie spodziewał. I to przed sierżantem marines (Aaron Eckhart) i jego nowym plutonem będzie postawione zadanie starcia z wrogiem, z jakim nigdy do tej pory nie mieli do czynienia...
„Inwazja: Bitwa o Los Angeles” we wtorek 31 marca o godz. 22:45


1 kwietnia (środa)

Nasz Nowy Dom, odc. 177


Dramat sióstr i ich synów w rozpadającym się domu. Ekipa „Naszego Nowego Domu” pomaga rodzinie w potrzebie! 

W starym drewnianym domu we wsi Ochudno mieszkają dwie siostry z synami. Ze względu ma skomplikowaną sytuację rodzinną starsza z sióstr, Małgorzata, zdecydowała się przyjąć Joannę, wraz z synem Patrykiem, pod swój dach. Stary dom nie zapewnia im takiego bezpieczeństwa, jakiego potrzebują. Dziurawy dach pokryty szkodliwym eternitem, nieocieplone ściany, nieszczelne okna, jedynym źródłem ciepła są stara koza i piec kaflowy, brak łazienki i toalety, brak ciepłej wody i brak funduszy na remont – to wszystko sprawia, że życie kobiet i ich synów jest wielką udręką. Z pomocą przybywa Katarzyna Dowbor, która nie kryje, że dom jest w tragicznym stanie. - Moi drodzy, ja wiem, że dużo przeszliście, zwłaszcza pani Joanna. Powinniście mieszkać w domu, który jest ciepły, bezpieczny, który jest waszym azylem. Patryk i Mateusz powinni mieć swoje miejsce (…) Tu nie ma kompletnie warunków do nauki, do tego, żeby się rozwijać, żeby się dobrze czuć. Kiedy patrzę na ten dom to powiem szczerze, że jestem naprawdę przerażona! Ściany, okna – to wszystko jest do wymiany – podłoga, sufit, dach. Nic z tych rzeczy, które tu zobaczyłam nie nadaje się do tego, żeby je zostawić. Trzeba zacząć od początku, a mamy tylko 5 dni – mówi Katarzyna Dowbor. W pomoc rodzinie zaangażują się architekt Wojtek Strzelczyk i Wiesiek Nowobilski wraz ze ekipą remontową. 
Nowy odcinek „Nasz Nowy Dom” w środę 1 kwietnia o godz. 20:05 

Zawsze warto, odc. 17

Wypadek Rafała i Aśki, rozwód Doroty i niespodziewane spotkanie Ady z Sofią! 

Ada (Julia Wieniawa) wprowadziła się z Dorianem (Kamil Jaroszewski) do nowego mieszkania, które wynajął im Kamil (Jakub Wesołowski). Wydaje się, że największe problemy są już za nią, ale w mieszkaniu niespodziewanie pojawia się Sofia (Beata Ścibakówna), która jest zaskoczona obecnością lokatorów. Łukasz (Paweł Ławrynowicz) pod presją wyznaje Dorocie (Katarzyna Zielińska), że stracił pracę, ponieważ po rozstaniu przechodził depresję. Słyszy to Majka (Gabriela Świerczyńska), która zaczyna martwić się o kondycję psychiczną ojca i sugeruje matce, by mu wybaczyła. Rodzinę Wardeckich spotkało kolejne nieszczęście. Rafał (Bartłomiej Kotschedoff) i Aśka (Joanna Kuberska) mieli wypadek samochodowy! Czy Antek (Stefan Wójcik) straci rodziców?!
Nowy odcinek „Zawsze warto” w środę 1 kwietnia o godz. 21:10 w Polsacie!

Sekstaśma

Szalona komedia z Cameron Diaz i Jasonem Segelem w rolach pary, która próbuje dodać odrobinę pikanterii do swojego związku!

Jay (Jason Segel) i Annie (Cameron Diaz) są małżeństwem od dziesięciu lat. Para ma dwójkę dzieci. Mimo że bardzo się kochają, to w ich związku zaczyna brakować ognia. Aby znów poczuć emocje w sypialni, postanawiają wypróbować wszystkie pozycje z poradnika „Radość z seksu" i nagrać to na wideo. Niestety pikantny filmik trafia na iPady znajomych, a zdesperowana para robi wszystko, żeby usunąć go z sieci...
„Sekstaśma” w środę 1 kwietnia o godz. 22:10.


2 kwietnia (czwartek)

Nasz Nowy Dom, odc. 178

Ekipa „Naszego Nowego Domu” pomaga rodzinie doświadczonej losem lekarki, która całe życie poświeciła swoim pacjentom. 

W warszawskiej dzielnicy Koło, w małym mieszkaniu mieszkają pani Irena wraz córką i dwojgiem wnucząt. Pani Irena jest lekarzem, całe życie poświęciła innym, kompletnie zaniedbując samą siebie. Niestety ciężka praca negatywnie odbiła się na jej zdrowiu. Pani Irena jest po dwóch udarach i zawale serca. Dziś potrzebuje pomocy we wszystkich czynnościach - w dodatku nie chodzi. Mieszkająca z nią córka Anna samotnie wychowuje ośmioletnią Maję i półtorarocznego Franka. To na jej barkach spoczywa ciężar utrzymania domu i opieki nad chorą mamą i dwójką dzieci.

- Zostałam kapitanem na tym statku i w związku z tym muszę mierzyć się z tą rzeczywistością i zachowywać spokój. Mimo, że statek tonie, nie wolno siać paniki (…) Chciałabym, żeby mieszkanie było bardziej funkcjonalne dla mamy, żeby mogła troszeczkę więcej uczestniczyć w życiu rodzinnym – mówi pani Anna.


Ich mieszkanie na warszawskiej Woli jest stare, nieprzystosowane do potrzeb rodziny, a przede wszystkim pani Ireny. Jego stan zagraża bezpieczeństwu rodziny. Stara instalacja elektryczna niedawno się zapaliła, kanalizacja przecieka i zalewa sufit sąsiadów, a do łazienki z powodu barier architektonicznych nie da się wjechać wózkiem inwalidzkim. Nowe mieszkanie dla tej rodziny zaprojektuje Maciek Pertkiewicz, a remontu dokona niezrównana ekipa Artura Witkowskiego. 
Kolejny odcinek „Nasz Nowy Dom” w czwartek 2 kwietnia o godz. 20:05 w Polsacie.

Przyjaciółki, odc.175

Paweł chce zostać rodziną zastępczą dla Tymka! Jak na ten pomysł zareaguje Anka?

Hania (Pola Figurska) staje się naprawdę nieznośna, sprawia coraz więcej problemów wychowawczych. Inga (Małgorzata Socha) nie może znaleźć przyczyny takiego zachowania, nie wie, jak sobie z nią radzić. Do akcji wkracza ciocia Dorota (Agnieszka Sienkiewicz). Zuza (Anita Sokołowska) nie chce niepokoić Stefy (Dorota Kolak) i ukrywa przed nią, że rzuciła pracę. Nastręcza jej to coraz więcej trudności. Postanawia ukryć się w mieszkaniu Dagmara (Marcin Korcz), gdzie nakrywa jego matkę na potajemnej schadzce. Pod naciskiem Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer) Stasiek (Antoni Borowski) przyznaje, że to on zabrał jej pieniądze. Nie chce jednak wyznać do czego były mu potrzebne. Kobietę coraz bardziej niepokoi zachowanie syna…
Nowy odcinek „Przyjaciółek” w czwartek 2 kwietnia o godz. 21:10.

Zakładnik z Wall Street

Trzymający w napięciu thriller w reżyserii Jodie Foster z George'em Clooneyem i Julią Roberts w rolach głównych!

Lee Gates (George Clooney), zwany „guru Wall Street", prowadzi popularny telewizyjny show, w którym doradza ludziom, jak i w co inwestować pieniądze. Producentką programu jest Patty Fenn (Julia Roberts). Pewnego dnia do studia nadawanej na żywo audycji wpada niespodziewanie Kyle Budwell (Jack O'Connell), który za sprawą wskazówek Lee stracił dorobek całego życia. Zdesperowany mężczyzna terroryzuje ekipę, grożąc, że zabije prowadzącego, jeśli akcje, w które zainwestował, nie pójdą do góry w ciągu doby. 24 godziny wcześniej firma IBIS, której akcje kupił, była uznawana za uosobienie sukcesu, a potem znienacka ogłosiła bankructwo. Na wizji Kyle zadaje coraz bardziej niewygodne pytania w tej sprawie, a Lee i Patty muszą działać pod presją, aby rozwiązać zagadkę nagłego tąpnięcia. Gdy policja wchodzi do budynku stacji telewizyjnej, widzowie zamierają z przerażenia, a oglądalność show rośnie w rekordowym tempie…
„Zakładnik z Wall Street” w czwartek 2 kwietnia o godz. 23:10 w Polsacie.


Seriale od poniedziałku do piątku, 30 marca - 2 kwietnia

Gliniarze, odc. 431 – 435

W kolejnych odcinkach „Gliniarzy” śledczy Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz), Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak) oraz Agnieszka Walczak (Joanna Mądry) i Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) znów wyruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Z czym będą musieli się zmierzyć w najbliższych odcinkach”?

Nastolatka organizuje imprezę pod nieobecność rodziców i zostaje pobita przez zamaskowanych sprawców.  W trakcie śledztwa policjanci odnajdują narkotyki w jej mieszkaniu, jednak dziewczyna nie przyznaje się do uzależnienia. Kiedy nieznani sprawcy porywają jej matkę, okazuje się, że nastolatka nie mówi całej prawdy…

24-letnia Romka Vadoma zostaje napadnięta podczas powrotu z pracy. Kobieta walczy o życie w szpitalu. Wśród podejrzanych napaści jest rasista, który szykanował ofiarę oraz jej mąż, z którym jest w separacji. Postępy w śledztwie prowadzą także do Romów, którzy nie wybaczyli Vadomie, że ta opuściła ich społeczność…

Kobieta zostaje zasztyletowana we własnej sypialni. Policjanci podejrzewają męża ofiary, który podczas przesłuchania przyznaje się do winy, jego zeznania są jednak niespójne. Detektywi sądzą, że mężczyzna próbuje chronić swoją córkę, która nienawidziła ofiary. A co okaże się w toku śledztwa?

Siostrzenica bogatego biznesmena zostaje porwana. Detektywi zakładają, że to ostrzeżenie dla biznesmena i próba zdobycia okupu. Okazuje się, że w podobny sposób działał niedawno wypuszczony z więzienia przestępca. Wkrótce rodzina dostaje przesyłkę z obciętym palcem…

Młoda dziewczyna zgłasza, że była świadkiem włamania w sąsiedniej willi, jednak właściciel stanowczo zaprzecza. Na komendę trafia list z pogróżkami – ktoś każe detektywom odstąpić od sprawy. Podejrzenia padają na żonę właściciela willi, która zajmuje się częściowo nielegalną sprzedażą futer…
Nowe odcinki „Gliniarzy” od poniedziałku 30 marca do piątku 3 kwietnia o godz. 17:00 w Polsacie!

Pierwsza miłość, odc. 3045 – 3049

W najbliższych odcinkach "Pierwszej miłości" czeka nas potężna dawka wrażeń! 

Mateusz (Lesław Żurek) zdecyduje się na kolejny życiowy krok w związku z Emilką (Anna Ilczuk). Podczas warsztatów, na których jest prelegentem, mężczyzna w otoczeniu kursantów prosi Emilkę o rękę. Postawiona pod ścianą Emilka, pod wpływem nacisków publiczności, decyduje się powiedzieć "TAK". W domu jednak oświadcza Mateuszowi, że zmienia zdanie. Sprzeciw Emilki nie podoba się Mateuszowi. Między parą dochodzi do kolejnej awantury, w trakcie której Emilka zostanie dotkliwie pobita przez swojego oprawcę. 
Nowe odcinki „Pierwszej miłości” od poniedziałku 30 marca do piątku 3 kwietnia o godz. 18:00.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...