reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra: Dostęp do ponad 100 tytułów prasy w ramach subskrypcji

dodano: 2020-04-01 10:19
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Vectra

Vectra Prasa Online Prasa Online, usługa z nielimitowanym dostępem do polskiej prasy, właśnie dołączyła do portfolio oferty sieci Vectra. Ponad sto tytułów dostępnych bez wychodzenia z domu czeka na klientów polskiego operatora telekomunikacyjnego w formie miesięcznej subskrypcji. Vectra jest jedynym operatorem telekomunikacyjnym na polskim rynku oferującym dostęp do cyfrowego kiosku.

Vectra Prasa Online


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Prasa Online umożliwia użytkownikom dostęp do ponad stu tytułów, zarówno poprzez serwis www, jak i aplikację mobilną (Android, iOS). Klienci mogą korzystać z usługi na dowolnych urządzeniach (komputerze, tablecie lub smartfonie) również offline - wystarczy, że pobiorą przez aplikację gazetę na wybrane urządzenie. Korzystając z jednego konta, abonenci mogą czytać swoje ulubione wydania na dwóch urządzeniach jednocześnie, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Prasa Online wystartowała w ofercie sieci Vectra 30 marca 2020 roku jako prezent dla obecnych i nowych klientów:
  • abonenci mogą skorzystać z usługi, klikając w zamieszczony na stronie operatora link, bez ponoszenia dodatkowych kosztów, przez 14 dni od momentu aktywacji;
  • nowi klienci nabywający dowolną usługę główną Vectra (telewizja, Internet, telefonia) również otrzymują w prezencie 14-dniowy, bezpłatny dostęp do Prasa Online.

Po 14-dniowym okresie testowym dostęp do usługi wygaśnie automatycznie. Zarówno nowi, jak i obecni klienci Vectra będą mogli skorzystać z wersji płatnej Prasa Online w cenie 19,99 zł za miesięczną subskrypcję, bez okresu zobowiązania.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - wersja uznanego...

459 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) to urządzenie wspierające...

299 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Trio 4K

Nowy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K Combo z...

469 zł Więcej...
reklama