reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TAG Broadcasting zmieniła nazwę na A1 Broadcasting

dodano: 2020-04-01 16:23
autor: Jan Borejko | źródło: parabola.cz

A1 Broadcasting logo 360px.jpg Od 1 kwietnia br. jeden z wiodących dostawców usług satelitarnych w Europie Środkowej i Wschodniej działa pod nową nazwą. Spółka TAG Broadcasting została przemianowana na A1 Broadcasting od od początku kwietnia. Zakres świadczonych usług został zachowany.

A1 Broadcasting
A1 Broadcasting platforma TAG 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przejście na nową markę A1 Broadcasting wzmacnia markę A1 i jej postrzeganie na rynku. Pod marką A1 firma obsługuje platformy satelitarne w Bułgarii i Chorwacji. Działa również na rynku austriackim, słoweńskim, macedońskim, w Liechtensteinie i na Białorusi, głównie jako operator usług IPTV lub OTT.

Aktualnie  A1 Broadcasting jest uważany za czwartego co do wielkości operatora na świecie.

A1 Broadcasting świadczy usługi DTH z dystrybucją ponad 300 kanałów na satelitach Eutelsat 16A, Eutelsat 9B, Apstar 7 i Hellas Sat 3 dla Bałkanów Zachodnich, Europy Środkowej i Azji.

Na rynku słowackim A1 Broadcasting świadczy usługi satelitarne (wynajem pojemności satelitarnej, transmisja kanałów, kodowanie / transkodowanie oraz multipleksowanie, szyfrowanie, monitorowanie) dla operatorów telekomunikacyjnych Antik Telecom i Orange Slovakia odpowiednio dla platform  satelitarnych Antik Sat i Orange cez satelit. W Holandii świadczy usługi dla platformy Joyne (9°E).

A1 Broadcasting ma 400 mln klientów na całym świecie, w tym 25 mln klientów w Europie i ponad 1,5 mln abonentów w Europie.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 790 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) to urządzenie wspierające...

299 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X UHD 4K z wbudowanym...

799 zł Więcej...
reklama