reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-27 - 2020-10-28 - 2020-10-29

Ekstraklasa.TV w kwietniu bezpłatnie

dodano: 2020-04-02 14:45
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Ekstraklasa

Ekstraklasa.TV Serwis streamingowy Ekstraklasa.TV, uruchomiony przez piłkarską Ekstraklasę, został w kwietniu udostępniony wszystkim użytkownikom bez opłat. Osoby mieszkające za granicą po rejestracji mogą za darmo obejrzeć mecze z bieżącego sezonu, spotkania z sezonu 2018/19 oraz zyskują dostęp do skrótów meczowych i materiałów z najlepszymi akcjami PKO Bank Polski Ekstraklasy.

Ekstraklasa.TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z platformy korzystać mogą kibice w Polsce oraz za granicą (z wyłączeniem krajów bałkańskich). Ci ostatni do tej pory dzięki samej rejestracji mogli oglądać skróty i kompilacje oraz mecze archiwalne z poprzedniego sezonu. Dostęp do całych spotkań aktualnego sezonu mieli dopiero po wykupieniu subskrypcji za wybrany okres lub zapłaceniu za dostęp PPV do poszczególnych meczów. Teraz, w ramach kwietniowej akcji Ekstraklasa.TV, użytkownicy zagraniczni, którzy założą konto na platformie, mogą obejrzeć wszystkie dotychczasowe mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy z sezonu 2019/20.

Kibice w Polsce, gdzie obowiązują umowy licencyjne z nadawcami, po rejestracji w Ekstraklasa.TV mają bezpłatny dostęp do obszernej biblioteki skrótów meczowych z sezonu 2019/20, kompilacji najlepszych momentów PKO Bank Polski Ekstraklasy oraz archiwalnych meczów i skrótów.

Ekstraklasa.TV została uruchomiona pod koniec sierpnia 2019 roku. Na koniec marca tego roku platforma zanotowała ponad 8,5 mln odsłon oraz ponad 155 tys. zarejestrowanych użytkowników, informuje Ekstraklasa.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

119 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...
reklama