reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał RT opuścił pozycję 4,8°E?

dodano: 2020-04-06 19:01
autor: RO | źródło: satkurier.pl

RT Russia Today Kanał informacyjny RT w języku angielskim zawiesił bezpłatną dystrybucję z satelity Astra 4A (4,8°E). Program tej stacji był odbierany przez widzów w krajach skandynawskich i nadbałtyckich z pojemności szwedzkiego operatora Viasat. Umowa dystrybucyjna obowiązywała od 31 maja 2007 roku. To koniec transmisji satelitarnej RT przez grupę Viasat?

viasat.se
Viasat Sverige


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
RT English nadawano w jakości SD na częstotliwości 11,996 GHz, pol. H (SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK). Obecnie wśród niekodowanych stacji w tym pakiecie są dostępne wyłącznie religijne: Visjon Norge HD, Kanal 10 Sverige, GOD Channel, Vision Sverige i TBN Nordic.

RT nie wyłączono całkowicie.
Pozycja programowa Russia Today pozostała aktywna, a zamiast regularnego przekazu jest czarna plansza. Taki stan utrzymuje się kilka dni.

Z kolei od 1 kwietnia 2020 r. zaprzestano dystrybucji RT w rozdzielczości SD na systemie satelitarnym Astra 19,2°E. Kanał jest tu głównie odbierany przez anglojęzycznych widzów w Niemczech i we Francji, jak również w krajach sąsiednich.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

589 zł Więcej...
reklama