reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Odkodowany Canal+ Family w Netii

dodano: 2020-04-10 16:42 | aktualizacja: 2020-04-10 17:15
autor: Janusz Sulisz | źródło: Netia

canal+ family netia wielkanoc odkodowana 360px.jpg Akcja #zostańwdomu rozciągnęła się również na święta wielkanocne, dlatego, oprócz już dostępnych prezentów, wspólnie z Canal+ Netia odkoduje na cały świąteczny weekend Canal+ Family.

Netia/Universal City Studios
canal family netia wielkanoc odkodowana 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Katalog atrakcji przygotowanych przez Netię w ramach wsparcia akcji #zostańwdomu jest całkiem spory. Klienci usług TV Netii mogą bez dodatkowych opłat oglądać aż 35 kanałów TV (więcej o tym tu), a użytkownicy światłowodowego dostępu do internetu cieszyć się bezpłatnym, maksymalnym przyspieszeniem łączy (nawet do 1 Gb/s).

Nie brakuje też promocji w aplikacji Netia VOD, gdzie wybrane filmy można oglądać już za 3 zł a hity, które dopiero co miały premiery kinowe, można wirtualnie wypożyczyć nawet za mniej niż 10 zł.

Użytkownicy usług mobilnych (Netia Mobile), otrzymali natomiast za 0 zł 10GB do wykorzystania przez 60 dni, a jeśli wykorzystają ten prezent, mogą dokupić aż 20 GB za 10 zł.

Natomiast od sobotniego poranka do północy w poniedziałek, na pozycji 500 EPG Netia Playerów dostępny będzie, bez dodatkowych opłat, kanał Canal+ Family. Tą wspólną inicjatywą Canal+ i Netia chcą umilić klientom tę wyjątkową Wielkanoc. W tym czasie na Canal+ Family wyemitowanych zostanie w sumie kilkadziesiąt filmów dla całej rodziny, np.: Miśków 2-óch w Nowym Jorku, Kaczki z gęsiej paczki, Klakson i spółka, Dzieciak, który został królem, X-Men: Mroczna Phoenix, Odlotowy nielot, Dzieciak, który został królem, Mia i biały lew, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru,, Kopciuszek. Historia prawdziwa, Jak wytresować smoka 3, Co w trawie piszczy, Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 i wiele innych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Prime

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

1 090 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament 2021 + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2021 + książka tematyczna ...

109 zł Więcej...
reklama