reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

WP Radio w Open FM

dodano: 2020-04-15 13:32
autor: Jerzy Kruczek | źródło: WP

WP Radio Polskie radio internetowe Open FM uruchomiło nowy kanał. WP Radio to połączenie muzyki i informacji przygotowywanych wspólnie przez redakcje Wirtualnej Polski i Open FM.

WP Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
WP Radio to pierwszy kanał w ofercie Open FM, który łączy informacje i muzykę. Słuchacze mają do dyspozycji na bieżąco aktualizowane wiadomości serwisów Wirtualnej Polski, takich jak money.pl, WP Tech, WP SportoweFakty czy WP abcZdrowie. Za playlistę muzyczną w formacie Hot AC odpowiada redakcja Open FM.
 

Rosnąca potrzeba treści informacyjnych wśród użytkowników radia online była impulsem do powstania stacji. WP Radio to dobry przykład autentycznej synergii między dwoma obszarami Wirtualnej Polski: publishingu i serwisu radiowego. Formuła nowej stacji spodobała się naszym słuchaczom, minęło zaledwie kilka dni od startu, a już widzimy, że jest ich coraz więcej

– mówi Kuba Ambrożewski, product owner w obszarze Open FM.

Kanał jest aktualizowany codziennie zarówno od strony treści informacyjnych, jak i bazy muzycznej. Chcemy dostarczać merytorycznej i praktycznej wiedzy m.in. w tematyce związanej z pandemią koronawirusa. W dłuższej perspektywie planujemy, by na antenie stacji zagościły także treści innego rodzaju

– mówi Kuba Jonczyk, head of content Open FM.

Do dyspozycji słuchaczy radia internetowego Open FM jest ponad 150 zróżnicowanych stacji muzycznych, które są podzielone na kategorie tematyczne. Usługa jest dostępna w formie desktopowej oraz przez aplikację mobilną na platformy Android i iOS.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...
reklama