reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

RCS Ghana z platformą na satelicie Eutelsat 7B

dodano: 2020-04-22 16:30
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eutelsat/RCS

RCS Ghana logo Africa 360px.jpg Operator satelitarny Eutelsat Communications (NYSE Euronext Paris: ETL) zawarł wieloletni kontrakt z RCS Ghana, dla zapewnienia emisji swojego pakietu platformy satelitarnej (DTH), aby dostarczać je z satelity widzom w Ghanie i poza nią. RCS Ghana wykorzysta przepustowość pasma Ku satelity Eutelsat 7B (7°E).
 


Eutelsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
RCS Ghana zamierza transmitować bezpłatną ofertę w platformie satelitarnej DTH zawierającej kanały SD i HD na rynek Ghany i ponad 40 innych krajów w Afryce.

Eutelsat 7B (7°E) jest kluczowym satelitą na tej pozycji orbitalnej dla regionalnych kanałów telewizyjnych. Ponad 500 kanałów telewizyjnych jest już nadawanych z pozycji 7°E, która stała się nowym punktem dostępowym platform DTH dla Afryki Subsaharyjskiej z jednymi z najszybciej rozwijających się rynków w regionie.

Hamza Tanko, prezes i dyrektor generalny RCS Ghana:

- Z przyjemnością współpracujemy z Eutelsatem w zakresie emisji pakietu RCS DTH, dostarczając wyjątkowe treści dla widzów w Ghanie i poza nią oraz umożliwiając nadawanie dowolnego kanału w Ghanie w wysokiej jakości i po atrakcyjnych stawkach. Pozycja 7°E jest idealna do obsługi rynku ghańskiego, a Eutelsat 7B oferuje stały zasięg i moc sygnału w całej Ghanie, a także pełny zasięg w Afryce Subsaharyjskiej w ponad 40 krajach afrykańskich. 

 
Zasięg wiązki afrykańskiej satelity Eutelsat 7B (7°E)

Źródło: rcs.com.gh 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 RC20 UHD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 999 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...