reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Afryka i filmowcy w maju w Polsat Viasat Nature

dodano: 2020-04-24 04:45 | aktualizacja: 2020-04-24 11:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Nature HD W maju br. roku kanał Polsat Viasat Nature poleca swoim widzom taki program jak „Niezwykłe spotkania ze zwierzętami”, a w ramach pasma „Dzika Afryka” taką produkcję jak „Wielka Afryka”.

Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj 2020 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Nature:

„Dzika Afryka”:
emisja: w niedziele (od 3 maja br.) o 15:00
Polsat Viasat Nature zaprasza na premierę fascynującej, nowej serii przyrodniczej pod tytułem „Wielka Afryka”. Afryka to wyjątkowy kontynent otwartych przestrzeni, zróżnicowanych krajobrazów i niepowtarzalnej, dzikiej przyrody. To także kontynent skrajności: wspaniałe góry w Tanzanii i Kenii, bagna w delcie rzeki Okawango połączone z najwyższymi temperaturami na Ziemi.

„Dzika Afryka”:
„Wielka Afryka” („Massive Africa”)
emisja: od niedzieli, 3 maja br. o 15:00

Jak czytamy w opisie, to jedyna w swoim rodzaju, pełna przygód wyprawa przez ostatnie dzikie, majestatyczne pustkowia Afryki. Każdy odcinek to wspaniała, wizualna podróż umożliwiająca spojrzenie z nowej perspektywy na skarby tego kontynentu i jego niesamowitą przyrodę. Widzowie zobaczą niezrównane dzikie przestrzenie, piękne krajobrazy i pełne codziennych dramatów życie dzikich zwierząt.

„Niezwykłe spotkania ze zwierzętami” („Epic Animal Encounters”)
emisja: od wtorku, 19 maja br. o 21:00

Amatorzy i profesjonalni filmowcy nagrywają dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Zdarza się, że kamera rejestruje naprawdę niezwykłe wydarzenia. Polsat Viasat Nature zaprasza na wspaniałą wyprawę, w której zobaczymy niewiarygodne nagrania niezwykłych zachowań zwierząt i poznamy poruszające świadectwa naocznych świadków, którzy mieli szczęście znaleźć się we właściwej chwili we właściwym miejscu. Każde nagranie analizują specjaliści od dzikiej przyrody, którzy wyjaśnią widzom genezę tych zachowań.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

950 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...
reklama