reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wysyp premier w maju w Cartoon Network

dodano: 2020-05-04 02:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

Cartoon Network W maju br. kanał telewizyjny Cartoon Network poleca swoim widzom szczególnie takie produkcje jak „Młodzi Tytani: Akcja!” (sezon 6.), „ThunderCats Roar”, „Bakugan: Battle Planet”, „Novelmore - Invincibus”, „Steven Universe: Zmiana zdania”, „Steven Universe: Film”, „Power Players” i „Ninjago” (sezon 2.).

Cartoon Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj 2020 roku w ofercie kanału Cartoon Network:

„Młodzi Tytani: Akcja!” 6
emisja: od poniedziałku do piątku (od 4 maja br.) o 16:40

Piątka nastoletnich superbohaterów: Robin, Gwiazdka, Raven, Bestia i Cyborg ponownie wkraczają do akcji. Każdy z nich został obdarzony nieprzeciętnymi umiejętnościami, które pozwalają im stać na straży bezpieczeństwa miasta Jump City. W nowych odcinkach Tytani udzielają Robinowi bezcennych wskazówek w związku z jego uczuciem do Wonder Girl. Cała paczka musi też udowodnić swoje umiejętności, jakie zdobyła podczas niezwykłego obozu. Tymczasem Blackfire opracowuje niemal niezawodny plan podboju Ziemi... Drużyna będzie chciała zrobić wszystko, by powstrzymać zagładę. Premierę poprzedził maraton serialu w weekend 1-3 maja br. (więcej tutaj)

„ThunderCats Roar”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 4 maja br.) o 17:00

Drużyna z ThunderCats ledwo zdołała się uratować podczas zagłady swojej planety. W poszukiwaniu nowego miejsca do życia Leon-O, Tigra, Pantro, Cheetara, WiliKit i WiliKat osiedlają się na Trzeciej Ziemi. Planeta jest pełna przygód i niebezpieczeństw. Bohaterowie stawiają czoła tajemniczym stworzeniom oraz walczą ze złowieszczym przywódcą swoich nowych wrogów - Mumm-Rą. W pierwszej serii serialu Tigra będzie próbowała pomóc płaczącemu jednorożcowi, który stracił wszystkich przyjaciół, bohaterowie zostaną też powiernikami tajemnicy Miecza Przeznaczenia. Nie lada gratką stanie się też fakt, że widzowie będą mogli sprawdzić, jak wygląda tajemnicza siedziba Mumm-Ry.

„Bakugan: Battle Planet”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 11 maja br.) o 6:00

Serial o młodych bohaterach i ich spektakularnych przyjaciołach z kosmosu wraca na antenę Cartoon Network. Nastolatkowie, którzy na co dzień tworzą filmy na serwis ViewTube, przypadkowo dokonują zaskakującego odkrycia i spotykają na swojej drodze biomechaniczne istoty pochodzące z obcej galaktyki. Tajemnicze stworzenia nie tylko będą pomagać w ochronie całej planety przed niebezpieczeństwem, ale także z czasem zaprzyjaźnią się ze swoimi odkrywcami. Jak zapowiada nadawca, w nowych odcinkach na widzów czeka jeszcze więcej emocjonujących walk i przygód tej niecodziennej drużyny.

„Novelmore - Invincibus”
emisja: w soboty i niedziele (od 16 maja br.) o 8:20

Novelmore to typowe, średniowieczne miasteczko przeżywające kolejne oblężenia. Ma jednak swoich nieustraszonych obrońców: włada nim beztroski król Jan, a jego syn Arwynn jest walecznym rycerzem, który swoim mieczem już nie raz obronił królestwo. Wśród obrońców grodu znajduje się także Gwynn - dziewczyna, która marzy o tym, by być rycerzem. Ten zawód mogą jednak wykonywać jedynie mężczyźni, dlatego Gwynn podczas bitew przykleja do swojej twarzy wąsy i przebiera się za mężczyznę. Dario to z kolei młody naukowiec, który swoją wiedzą i wynalazkami wspiera i urozmaica nie tylko królewską codzienność, ale także przebieg każdej bitwy.

„Steven Universe”:
emisja: w niedzielę, 17 maja br. o 19:20
Przed widzami Cartoon Network dwa spotkania z światem produkcji „Steven Universe”. W ciele głównego bohatera znajduje się magiczny kamień odpowiadający za jego supermoc. Opiekują się nim Kryształowe Klejnoty - wojowniczki, których zadaniem jest zapewnienie ludzkości bezpieczeństwa. Przy okazji uczą chłopca używać niezwykłych zdolności i przełamywać jego wrodzoną nieśmiałość. „Steven Universe: Zmiana zdania” to - jak zapowiada nadawca - ponad 40 minut świetnej zabawy i emocji podczas obserwowania ostatecznego wyzwania Stevena, który połączy się z każdym z klejnotów ze swojej drużyny. Z kolei w „Steven Universe: Film” chłopak musi zmierzyć się ze Spinel, która zresetowała wszystkie klejnoty. Czy uda mu się naprawić sytuację (więcej tutaj)?

„Power Players”
emisja: codziennie (od 18 maja br.) o 18:00

Axel jest chłopcem, który potrafi przeobrażać się w magiczną zabawkę. Współpracując ze swoją drużyną: Sierżantem Szarżą, Niedźwierzyńcą i Galileo walczy ze złowieszczym Madcapem i jego poplecznikami. Przyjaciele wszelkimi sposobami chcą ocalić ziemię przed złem. Tym razem wujek Axela opracował nowy wynalazek: Zwalacz z nóg. Chłopiec wraz ze swoimi towarzyszami ma wyjątkowo trudne zadanie: nie budząc wujka musi powstrzymać Orangutora przed kradzieżą Zwalacza! Czy ta misja zakończy się sukcesem? Tymczasem Zoe konstruuje kombinezon bojowy, ponieważ pragnie dołączyć do drużyny Axela. Jedyny problem to fakt, że dziewczynka nie potrafi zmniejszyć się do wielkości zabawki. 

„Ninjago” 2
emisja: w soboty i niedziele (od 23 maja br.) o 8:30

Kai, Jay, Cole i Zane to nieustraszeni wojownicy Lego, którzy nieustannie szkolą się w starożytnej sztuce walki Spinjitzu. Ich nauczyciel to opanowany Mistrz Wu. Misją wojowników jest ocalenie swojej mitycznej krainy od zła. W tym celu staczają niebezpieczne walki z czarnymi charakterami próbującymi zakłócić spokój. Przed nimi kolejne przygody, które widzowie będą mogli obserwować w premierowych odcinkach drugiego sezonu serialu. Co tym razem przydarzy się przyjaciołom, którzy walczą ze złem? Z kim tym razem stoczą emocjonujące i niebezpieczne pojedynki (więcej tutaj)?
 
Bohaterowie serialu animowanego „Ninjago”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Ninjago”, foto: WarnerMedia


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...