reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

#zostańwdomu: Tydzień z Polsatem 4-8 maja

dodano: 2020-05-04 11:01
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polsat

Zawsze warto Polsat W poniedziałek Shia LaBeouf i Autoboty po raz kolejny staną do walki z Decepticonami. Potem Denzel Washington i Bruce Willis w „Stanie oblężenia” rozpoczną śledztwo, które ma zdemaskować zamachowców uderzających w Nowy Jork. Sylvester Stallone powróci we wtorek, aby opracować „Plan ucieczki 2” z więzienia, z którego nikt dotąd nie zdołał uciec. Następnie Jakub Gierszał wplącze się w śmiertelną intrygę i trafi do „Sali samobójców”.

zostańwdomu Tydzień z Polsatem 4-8 maja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rodziny po przejściach potrzebują pomocy Katarzyny Dowbor i ekipy „Nasz Nowy Dom”. We środę i czwartek zobaczycie, jak wyremontują ich domy i dadzą potrzebującym szansę na lepsze życie. Później będą królować seriale „Zawsze warto” i „Przyjaciółki”. Do tego komedia „Wojna żeńsko-męska” z udziałem Soni i Mai Bohosiewicz i Krzysztofa Ibisza w roli najsłynniejszego prezentera telewizyjnego oraz niesamowita karuzela emocji w „Ataku paniki”. „Gliniarze” rozwiążą kolejne sprawy kryminalne, które nie będą tak oczywiste, jakby mogło się wydawać. Od poniedziałku do piątku live chaty z gwiazdami Polsatu na Instagramie i Facebooku Polsatu. Poznajcie szczegóły, jak spędzić tydzień z Polsatem 4-8 maja.

4 maja (poniedziałek)

Transformers: Zemsta upadłych - godz. 20:05
Reżyser Michael Bay i producent Steven Spielberg przedstawiają kolejną część pełnego akcji przebojowego filmu, w którym rozgrywa się bitwa o losy Ziemi. Gdy Sam dowiaduje się, prawdy o pradawnych początkach Transformersów, musi zaakceptować swoje przeznaczenie i dołączyć do Autobotów – Optimusa Prime i Bumlebee. Czeka ich epicka walka z Deceptikonami, które powróciły silniejsze niż kiedykolwiek, by zniszczyć cały nasz świat!

Stan oblężenia - godz. 23:05
Denzel Washington, Annette Bening i Bruce Willis w doskonałym thrillerze sensacyjnym! Wróg, którego nie widać. Naród zagrożony. Kryzys, który wymknął się spod kontroli. Ze względu na liczne ataki terrorystyczne rząd USA wprowadza stan wyjątkowy obejmujący Nowy Jork!

5 maja (wtorek)

Plan ucieczki 2 - godz. 20:05
Witaj w Hadesie! Do piekła na ziemi nie trafia się przez przypadek! Czy można stamtąd uciec? Sylvester Stallone ma diabelnie dobry plan!

Sala samobójców - godz. 22:00
Są takie sale, do których lepiej nie wchodzić! Jakub Gierszał w jednym z najgłośniejszych polskich filmów ostatnich lat. „Sala samobójców” Jana Komasy to najbardziej spektakularny debiut reżyserski dekady! Dominik trafia do miejsca, z którego nie ma ucieczki… 6 maja (środa)

Nasz Nowy Dom, odc. 187 - godz. 20:05
Poznaj historię pani Anety, która samotnie wychowuje troje dzieci. Jak ekipa programu „Nasz Nowy Dom” poradzi sobie z remontem mieszkania? 
Nieledew to niewielka wieś nieopodal Hrubieszowa. W starym budynku, na pierwszym piętrze mieszka pani Aneta z dziećmi: Karolem, Zuzią i maleńką Elżbietką. Po latach destrukcyjnego związku z uzależnionym od alkoholu mężczyzną kobieta postanowiła zawalczyć o normalne życie dla siebie i swoich dzieci. Marzy o podjęciu pracy, o stworzeniu normalnego domu. Warunki, w których mieszkają, są bardzo złe. W szafie w przedpokoju stoi piec ogrzewający wnętrza, co stanowi śmiertelne niebezpieczeństwo dla mieszkańców. W pokojach są dziurawe podłogi, na ścianach pojawił się grzyb, bojler do podgrzewania wody jest w tragicznym stanie. Podczas wizyty w mieszkaniu pani Anety, Katarzyna Dowbor nie kryła podziwu dla kobiety, ale była również przerażona widząc warunki w jakich żyje rodzina: - Podziwiam ile pani włożyła serca, podziwiam ile pani włożyła siły w to, żeby swoim dzieciom stworzyć dom, ale tak naprawdę tu jest tyle niebezpiecznych rzeczy. Piec jest tragiczny, ogrzewanie tego domu to jest ogromny problem (…) To jest stary budynek, który gdy się cokolwiek ruszy to się sypie. Może się okazać, że wiele sytuacji nas zaskoczy, że pewnych rzeczy nie da się zrobić. I to mnie przeraża.
Tym razem niemożliwego postarają się dokonać architekt Maciek Pertkiewicz i Artur Witkowski z ekipą. Katarzyna Dowbor zabiera rodzinę na wakacje, aby rodzina mogła odpocząć, a ekipa pracować. Pani Aneta otrzyma też pomoc w rozpoczęciu pracy w wymarzonym zawodzie.

Zawsze warto, odc. 22 - godz. 21:05
Ada wraca do Kamila – rozwodu nie będzie. Dorota mdleje na konferencji! Co jeszcze w nowym odcinku „Zawsze warto”?
Ada (Julia Wieniawa) zaprasza Marka (Jacek Knap) do swojego nowego mieszkania nad agencją Brillare. Chce, by mężczyzna był o nią spokojny i, na własne oczy, zobaczył, że całkiem nieźle sobie radzi. Prosi go, żeby nie składał w jej imieniu papierów rozwodowych, bo wszystko wskazuje na to, że między nią i Kamilem (Jakub Wesołowski) będzie już dobrze. Majka (Gabriela Świerczyńska) dostaje propozycję wyjazdu do Mediolanu. Decyzję trzeba podjąć z dnia na dzień. Dorota (Katarzyna Zielińska) nie jest przekonana, czy to dobry pomysł, daje się jednak przekonać, taka okazja może się już nie powtórzyć. Marta (Weronika Rosati) godzi się, by jej ojciec (Mariusz Bonaszewski) spędził dzień z Antkiem (Stefan Wójcik). Mężczyzna postanawia przeprowadzić z chłopcem szczerą rozmowę

Wojna żeńsko-męska - godz. 22:10
Sonia Bohosiewicz, Maja Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Grażyna Szapołowska, Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Krzysztof Stelmaszyk i Krzysztof Ibisz w komedii Łukasza Palkowskiego („Najlepszy”, „Belfer”, „Bogowie”, „Rezerwat”)!7 maja (czwartek)

Nasz Nowy Dom, odc. 188 - godz. 20:05
Babcia jest rodziną zastępczą dla wnuków. Dzięki ekipie „Naszego Nowego Domu” kobieta zyska szansę na życie w godnych i bezpiecznych warunkach! 
Pani Halina jest rodziną zastępczą dla swoich wnuków – siedmioletniej Julii i dziewięcioletniego Patryka. Kobieta wiele lat walczyła o to, żeby jej córka leczyła się z choroby alkoholowej. Gdy sytuacja stała się dramatyczna, sądownie przejęła opiekę nad wnukami. Niestety cała rodzina mieszka w jednym budynku z nadużywającymi alkoholu innymi członkami rodziny. Pani Halina chcąc chronić dzieci, za niewielką kwotę kupiła stary drewniany dom w sąsiedniej wsi. Gdy jednak próbowała się do niego wprowadzić okazało się, że stan budynku na to nie pozwala. Ściany i podłogi po prostu gniją, instalacja elektryczna nie działa, a koszt zrobienia łazienki przekracza możliwości finansowe kobiety. Jeśli dzieci natychmiast nie zamieszkają w bezpiecznym miejscu, zostaną odebrane babci.

Przyjaciółki, odc.180 - godz. 21:05
Maks chce założyć z Ingą rodzinę! Co jeszcze w nowym odcinku „Przyjaciółek”?
Maks (Mateusz Janicki) wyznaje Indze (Małgorzata Socha), że marzy o wspólnym dziecku. Kobieta nie jest pewna, czy też tego chce. Nie potrafi jednak zdobyć się na szczerą rozmowę z ukochanym. Podczas jednego z kolejnych spotkań z Tomkiem (Paweł Ciołkosz) Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) porusza trudny temat, którego dotychczas unikała. Mówi mężczyźnie o tragicznej śmierci Franka (Kajtek Borowski)… W restauracji Zuzy (Anita Sokołowska) i Dagamara (Marcin Korcz) pojawiają się kolejne problemy. Dwie osoby z zespołu postanawiają się nagle zwolnić, w tym kucharz! Zuza jest wściekła na Dagmara, bo okazuje się, że to po części jego wina…

Atak paniki - godz. 23:10
Dorota Segda, Grzegorz Damięcki, Magdalena Popławska, Artur Żmijewski, Aleksandra Pisula, Julia Wyszyńska i Bartłomiej Kotschedoff i w brawurowej komedii!Serial od poniedziałku do piątku, 4-8 maja

Gliniarze, odc. 454-458 - godz. 16:45
W kolejnych odcinkach „Gliniarzy” trzy pary śledczych: Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier), Kuba Roguz (Piotr Mróz) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak) oraz Agnieszka Walczak (Joanna Mądry) i Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) znów wyruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic.

Przypadkowy przechodzień widzi, jak młoda kobieta zostaje potrącona, a następnie wciągnięta do samochodu. Na miejscu zdarzenia policjanci znajdują jedynie okulary, które mogły należeć do uprowadzonej. Sytuacja zmienia się, gdy na komendzie pojawiają się rodzice uprowadzonej i zeznają, że mogła paść ofiarą prześladowania ze strony koleżanki ze studiów. 

Na policję zgłasza się zgwałcona uczennica, jej nieskładne zeznania wskazują na jednego z jej nauczycieli. Wyniki badań potwierdzają tę wersję, a komórka nauczyciela logowała się w miejscu gwałtu. Nauczyciel nie przyznaje się. Czy to możliwe, żeby uczennica chciała go wrobić?

Popularny paparazzo zostaje napadnięty i dotkliwie pobity. Podejrzenia padają na konkurencyjną fotoreporterkę, która wcześniej wysyłała do mężczyzny pogróżki. Kobieta ma jednak alibi. Śledztwo ujawnia, że pobity mężczyzna posiadał kompromitujące zdjęcia osób publicznych. Detektywi muszą odkryć, kto chciał uciszyć ofiarę.

Leśnicy odnajdują zwłoki kobiety. Po sekcji zwłok wychodzi na jaw, że kobieta została kilkanaście razy dźgnięta nożem, a na jej plecach morderca wyciął napis „kocham cię”.  Pierwszym podejrzanym jest były chłopak ofiary, jednak sprawa nie jest tak oczywista, jakby mogło się wydawać…

W jednym z warszawskich parków zostaje postrzelona kobieta, opiekująca się dzieckiem. Podczas badania miejsca zdarzenia snajper uaktywnia się ponownie – policyjny technik zostaje ranny. Czy uda się powstrzymać psychopatę?

Live chaty na Instagramie i Facebooku Polsatu - #wszystkobędziedobrze
Od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 Polsat prowadzi na swoich kanałach społecznościowych live chaty pod tytułem #wszystkobędziedobrze.
Codziennie inne tematy i codziennie inny prowadzący: Paulina Sykut-Jeżyna (poniedziałek), Karolina Gilon (wtorek), Krzysztof Ibisz (środa), Damian Kordas (czwartek) oraz Milena Suszyńska (piątek), Maciej Dowbor (sobota). Rozmowy z gośćmi będą dotyczyć życia w czasie koronawirusa, ich pasji, podróży, gotowania, telewizji, muzyki, aktorstwa. W trakcie live chatów będzie możliwa interakcja i zadawanie pytań do artystów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...
reklama