reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Policjanci z Miami” w telewizji WP

dodano: 2020-05-05 23:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Wirtualna Polska Holding/satkurier.pl

WP „Policjanci z Miami” Od poniedziałku, 11 maja br. o godz. 19:00 widzowie telewizji WP, dzięki produkcji „Policjanci z Miami” („Miami Vice”), będą mogli przenieść się do świata policyjnych śledztw i pościgów. Jeden z najpopularniejszych seriali kryminalnych lat 80. XX wieku będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 19:00. W obsadzie znaleźli się Saundra Santiago, Olivia Brown, Don Johnson, Philip Michael Thomas i Edward James Olmos. Na początek pokazane zostaną wszystkie 23 odcinki pierwszej serii.

WP „Policjanci z Miami”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Policjanci z Miami” to hit lat 80. XX wieku. Seria uhonorowana nagrodami Złoty Glob oraz Emmy wyznaczała standardy stylu dla wszystkich późniejszych dramatów kryminalnych. Głównymi bohaterami są detektywi James Crockett „Sonny” (w tej roli Don Johnson) i Ricardo Tubbs „Rico” (Philip Michael Thomas), pracujący w Wydziale Obyczajowym i zajmujący się głównie śledztwami dotyczącymi przemytu narkotyków. W akcji serialu zobaczyć można luksusowe samochody, markowe ubrania i wyjątkowe ujęcia Florydy.

Premiera „Policjantów z Miami” w telewizji WP odbędzie się w poniedziałek, 11 maja br. o godzinie 19:00. Serial emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:00. Na początek pokazane zostaną wszystkie 23 odcinki pierwszej serii (więcej tutaj).
 
Philip Michael Thomas i Don Johnson w serialu „Policjanci z Miami”, foto: Wirtualna Polska Holding
Philip Michael Thomas i Don Johnson w serialu „Policjanci z Miami”, foto: Wirtualna Polska Holding


„Policjanci z Miami” - sezon 1., emisja od poniedziałku do czwartku (od 11 maja 2020 roku) o godz. 19:00 w telewizji WP.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...