reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-23 - 2021-04-24 - 2021-04-25

Bundesliga wróci do Eleven Sports i Canal+ Sport w maju

dodano: 2020-05-06 15:49 | aktualizacja: 2020-05-07 15:30
autor: Anita Kaźmierska | źródło: DFL/satkurier.pl

Eleven Call Live Bundesliga Jak oficjalnie potwierdziło niemieckie stowarzyszenie piłkarskie DFL Deutsche Fußball Liga, kanclerz Angela Merkel i władze krajów związkowych zdecydowali 6 maja, że sezon Bundesligi i 2. Bundesligi może być kontynuowany od drugiej połowy maja. Oznacza to bliski powrót transmisji na żywo z Bundesligi do Eleven Sports i CANAL+ Sport.

DFL Bundesliga


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Dzisiejsza decyzja to dobra wiadomość dla Bundesligi i 2. Bundesligi. Jest to związane z wielką odpowiedzialnością dla klubów i ich pracowników, by wdrażać wymogi medyczne i organizacyjne w zdyscyplinowany sposób. Mecze bez widzów na stadionie nie są idealnym rozwiązaniem dla nikogo. W kryzysie zagrażającym istnieniu niektórych klubów jest to jednak jedyny sposób na zapewnienie dalszego istnienia lig w ich obecnej formie. W tym dniu chciałbym podziękować decydentom politycznym za zaufanie

- powiedział Christian Seifert, dyrektor zarządzający DFL.

W Polsce prawa do transmisji Bundesligi są w posiadaniu Eleven Sports, do końca sezonu 2020/2021. W efekcie umowy z Platformą CANAL+, CANAL+ Sport transmituje na wyłączność 2 mecze podczas 30 kolejek i 3 mecze podczas 4 kolejek w każdym pełnym sezonie Bundesligi. Pozostałe spotkania są transmitowane w kanałach Eleven Sports.

6 maja o godz. 20:00 w Eleven Sports 1 i na Facebooku Eleven Sports pokazane zostanie specjalne godzinne wydanie programu „Eleven Call Live” poświęcone powrotowi rozgrywek Bundesligi.

Aktualizacja:
Pierwsza po przerwie transmisja na żywo z Bundesligi w Eleven Sports już 16 maja.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line rozdziela sygnał z...

179 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32 Quattro

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

359 zł Więcej...
reklama