reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Inea Online TV - nowa odsłona aplikacji z ponad 100 kanałami

dodano: 2020-05-14 11:32 | aktualizacja: 2020-05-15 14:05
autor: Anita Kaźmierska | źródło: INEA/Insys/satkurier.pl

INEA Online TV INEA zaprezentowała nową odsłonę aplikacji umożliwiającej oglądanie telewizji na urządzeniach mobilnych. Dzięki INEA Online TV klienci będący w zasięgu sieci INEA mogą na ekranach swoich telefonów oraz komputerów oglądać ponad 100 kanałów na 3 urządzeniach jednocześnie.

INEA
INEA Online TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa wersja INEA Online TV to nie tylko nowoczesna i funkcjonalna szata graficzna czy intuicyjny interfejs. To przede wszystkim możliwość oglądania aż 102 kanałów w sieci INEA i 9 poza siecią – na laptopie lub urządzeniu mobilnym. Aplikacja posiada także system rekomendacji, który podpowiada użytkownikom treści zgodne z ich zainteresowaniami. Mogą oni też stworzyć swoją listę ulubionych kanałów, w aż 9 kategoriach (dla dzieci, sportowe, filmy i seriale, informacyjne, lifestyle, muzyczne, wiedza).

W ramach swojego konta, każdy klient może korzystać z aplikacji na 5 urządzeniach, a w tym samym czasie być zalogowany na aż 3 z nich, oglądając różne programy. Dostęp do INEA Online TV mają wszyscy klienci INEA posiadający aktywną usługę telewizyjną.
 
Strona startowa aplikacji mobilnej Inea Online TV
Teraz w TV
Program TV

Aplikacja dostępna jest w Google Play oraz App Store. INEA Online TV dostępna jest także w wersji desktopowej, pod adresem: onlinetv.inea.pl. Za wdrożenie i utrzymanie aplikacji odpowiedzialna jest firma Insys Video Technologies.
 

- Najważniejsza zmiana w INEA Online TV to dużo bogatsza oferta programowa - klienci będący w zasięgu naszej sieci mają do dyspozycji ponad 100 kanałów, a w ramach swojego konta, każdy klient może korzystać z aplikacji na 3 urządzeniach jednocześnie. Mamy nadzieję, że te zmiany oraz nowoczesny i przyjazny interfejs sprawią, że INEA Online TV stanie się ułatwieniem w obliczu trwającej sytuacji, gdzie dużo czasu spędzamy w domu, z rodziną, chcąc oglądać różne programy. Nasi klienci mogą oglądać telewizję nie tylko na ekranie swojego laptopa, ale też tabletu czy smartfona - komentuje Andrzej Szweda, Marketing Manager INEA S.A.

Jedną z nowych funkcjonalności jest Lista List, system rekomendacji i podpowiedzi, autorskie rozwiązanie firmy Insys Video Technologies, pozwalające na promocję oraz rekomendację treści telewizyjnych widzom. Program telewizyjny jest teraz dodatkowo ilustrowany zdjęciami audycji. Nowością jest także „pływający” odtwarzacz, który pozwala na kontynuację oglądania audycji podczas przeglądania programu TV.
 

INEA Online TV bazuje na flagowym rozwiązaniu firmy Insys Video Technologies - InsysGO. Dodanie nowych funkcjonalności oraz zmiana interfejsu poprawia komfort użytkowania - mówi Norbert Kaczmarek, Key Account Manager w Insys Video Technologies - Abonenci posiadają dostęp do platformy zarówno ze strony www, jak i aplikacji mobilnych Android i iOS.

 
INEA Online TV - opis programu w wersji desktop


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

839 zł Więcej...

Stojak alu balkonowy AS Sat 35cm

Aluminiowy stojak balkonowy 35cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

79 zł Więcej...

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...
reklama