reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Michał Kołodziejczyk dyrektorem redakcji sportowej Canal+

dodano: 2020-05-28 15:34 | aktualizacja: 2020-05-28 16:08
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Michał Kołodziejczyk 1 czerwca br. Michał Kołodziejczyk dołączy do CANAL+ w Polsce, obejmując stanowisko dyrektora redakcji sportowej CANAL+. To nowo utworzone stanowisko w strukturach firmy. Do zadań Michała Kołodziejczyka będzie należało m.in. zarządzanie pracą redakcji sportowej oraz rozwijanie nowych formatów redakcyjnych – zarówno na platformie satelitarnej, jak i platformie internetowej CANAL+.

Michał Kołodziejczyk Canal+ Sport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Redakcję sportową CANAL+ tworzą jedni z najlepszych dziennikarzy i komentatorów w swoich dziedzinach. To grono pasjonatów i profesjonalistów, w które Michał Kołodziejczyk doskonale się wpisuje. Nasza oferta sportowa i treści redakcyjne są teraz dostępne na niemal każdym urządzeniu dzięki nowej usłudze CANAL+ przez internet. Doświadczenie Michała Kołodziejczyka z obszaru mediów online będzie więc istotnym wsparciem dla pracy całej redakcji.

- powiedziała Edyta Sadowska, prezes zarządu i dyrektor generalna CANAL+ w Polsce.

Michał Jarocki, dotychczasowy dyrektor sportowy CANAL+ w Polsce, obejmie stanowisko dyrektora zakupów i produkcji sportowej CANAL+.

Michał Kołodziejczyk i Michał Jarocki będą raportować bezpośrednio do Małgorzaty Seck, wiceprezes ds. programowych CANAL+.

Michał Kołodziejczyk jest dziennikarzem z ponad dwudziestoletnim stażem. Na początku swojej kariery pracował jako dziennikarz sportowy w „Rzeczpospolitej” i „Przeglądzie Sportowym”. Współpracował również z wieloma stacjami telewizyjnymi.

Jako korespondent prasowy obsługiwał mistrzostwa świata w piłce nożnej (2006, 2010, 2014 i 2018), mistrzostwa Europy w piłce nożnej (2008, 2012 i 2016) oraz igrzyska olimpijskie w Londynie (2012), a także wiele innych wielkich imprez sportowych.

Ostatnio, przez ponad pięć lat był redaktorem naczelnym WP SportoweFakty (Wirtualna Polska). We wrześniu 2019 roku w mediach pojawiła się informacja, że wiosną Michał Kołodziejczyk zostanie redaktorem naczelnym „Przeglądu Sportowego”. Jednak w grudniu, jeszcze przed objęciem tego stanowiska, zrezygnował mówiąc, że otrzymał inną propozycję pracy, co potwierdziły Wirtualne Media.

Michał Kołodziejczyk jest laureatem nagrody Press im. Bohdana Tomaszewskiego w 2019 roku. W 2017 roku został wyróżniony w konkursie o Nagrodę Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego za cykl wywiadów z polskimi sportowcami, a rok później otrzymał honorowe wyróżnienie za publikację o tematyce sportowej w konkursie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...
reklama