reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Michał Kołodziejczyk dyrektorem redakcji sportowej Canal+

dodano: 2020-05-28 15:34 | aktualizacja: 2020-05-28 16:08
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Michał Kołodziejczyk 1 czerwca br. Michał Kołodziejczyk dołączy do CANAL+ w Polsce, obejmując stanowisko dyrektora redakcji sportowej CANAL+. To nowo utworzone stanowisko w strukturach firmy. Do zadań Michała Kołodziejczyka będzie należało m.in. zarządzanie pracą redakcji sportowej oraz rozwijanie nowych formatów redakcyjnych – zarówno na platformie satelitarnej, jak i platformie internetowej CANAL+.

Michał Kołodziejczyk Canal+ Sport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Redakcję sportową CANAL+ tworzą jedni z najlepszych dziennikarzy i komentatorów w swoich dziedzinach. To grono pasjonatów i profesjonalistów, w które Michał Kołodziejczyk doskonale się wpisuje. Nasza oferta sportowa i treści redakcyjne są teraz dostępne na niemal każdym urządzeniu dzięki nowej usłudze CANAL+ przez internet. Doświadczenie Michała Kołodziejczyka z obszaru mediów online będzie więc istotnym wsparciem dla pracy całej redakcji.

- powiedziała Edyta Sadowska, prezes zarządu i dyrektor generalna CANAL+ w Polsce.

Michał Jarocki, dotychczasowy dyrektor sportowy CANAL+ w Polsce, obejmie stanowisko dyrektora zakupów i produkcji sportowej CANAL+.

Michał Kołodziejczyk i Michał Jarocki będą raportować bezpośrednio do Małgorzaty Seck, wiceprezes ds. programowych CANAL+.

Michał Kołodziejczyk jest dziennikarzem z ponad dwudziestoletnim stażem. Na początku swojej kariery pracował jako dziennikarz sportowy w „Rzeczpospolitej” i „Przeglądzie Sportowym”. Współpracował również z wieloma stacjami telewizyjnymi.

Jako korespondent prasowy obsługiwał mistrzostwa świata w piłce nożnej (2006, 2010, 2014 i 2018), mistrzostwa Europy w piłce nożnej (2008, 2012 i 2016) oraz igrzyska olimpijskie w Londynie (2012), a także wiele innych wielkich imprez sportowych.

Ostatnio, przez ponad pięć lat był redaktorem naczelnym WP SportoweFakty (Wirtualna Polska). We wrześniu 2019 roku w mediach pojawiła się informacja, że wiosną Michał Kołodziejczyk zostanie redaktorem naczelnym „Przeglądu Sportowego”. Jednak w grudniu, jeszcze przed objęciem tego stanowiska, zrezygnował mówiąc, że otrzymał inną propozycję pracy, co potwierdziły Wirtualne Media.

Michał Kołodziejczyk jest laureatem nagrody Press im. Bohdana Tomaszewskiego w 2019 roku. W 2017 roku został wyróżniony w konkursie o Nagrodę Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego za cykl wywiadów z polskimi sportowcami, a rok później otrzymał honorowe wyróżnienie za publikację o tematyce sportowej w konkursie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

299 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa MLog 6-69 HV dla MUX8 w pionie

Telewizyjna antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej MLog 6-69...

40 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...
reklama