reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Darmowy test pakietu tematycznego w BTK Gawex

dodano: 2020-06-01 06:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex/satkurier.pl

Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex BTK Gawex Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex z Bydgoszczy poinformowała, iż nowi i obecni abonenci mogą przetestować bez opłat przez miesiąc dowolny pakiet tematyczny, wskazany w regulaminie (Rodzinny, Dla Dzieci, Świat, Seans, Sport i Republika, nie dotyczy Canal+). - Zapraszamy do kontaktu z naszymi Biurami Obsługi Abonentów (BOA) - zachęca operator.

Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex BTK Gawex


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Więcej szczegółów na temat tej promocji można znaleźć w „Regulaminie promocji: Przetestuj za darmo pakiet tematyczny przez 1 miesiąc”, który dostępny jest na stronie internetowej operatora (zobacz dokument).

Ponadto Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex informuje użytkowników, że z powodu łagodzenia obostrzeń w Polsce, wprowadzonych w związku z zagrożeniem koronawirusem (i chorobą Covid-19) w naszym kraju, otworzyła ona ponownie Biura Obsługi Abonentów w Bydgoszczy (które zostały zamknięte w marcu br.) - przy ulicy Monte Cassino i ulicy Polanka, jak zapewnia operator, z zachowaniem wszelkich zasad ostrożności, higieny i bezpieczeństwa (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

42 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

299 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...
reklama