reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Skylink wycofał kanały Eurosport i Discovery

dodano: 2020-06-01 12:17
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz/skylink.cz

eurosport discovery platforma skylink out 360px.jpg Wszystkie kanały amerykańskiej firmy Discovery zostały wyłączone z pakietów płatnej telewizji operatora platformy satelitarnej Skylink, należącej do M7 Group. Zniknęły więc nie tylko kanały dokumentalne Discovery, ale także sportowe stacje Eurosportu.

Skylink.cz
Skylink czech 2020 National geo 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wyłączone kanały nadają teraz informacje tekstowe o zakończeniu emisji programów. Klienci Skylink nie otrzymali rekompensaty za wyłączone kanały Discovery - brak nowych kanałów w zamian. Operator dokonał istotnych zmian w ofercie poszczególnych pakietów. I tak pakiet Smart został rozszerzony o stacje Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD i National Geographic HD. Stacje National Geographic HD, FightBox i Love Nature HD zostały dodane do pakietu Multi.

Ekskluzywna biblioteka wideo National Geographic jest teraz dostępna dla klientów z pakietami Smart, Multi, Kombi i Komplet.

Co ciekawe, na siostrzanej platformie Canal Digitaal zamiast stacji Discovery pojawiły się nowe stacje - BBC Entertainment, BBC First, RTL Crime i MentT.

Abonenci platformy Skylink stracili następujące kanały:
  • Eurosport 1 HD
  • Eurosport 2 HD
  • Discovery Channel
  • Discovery Showcase HD
  • TLC
  • Animal Planet
Na pozycjach niektórych wyłączonych stacji pojawiły się wielojęzyczne informacje tekstowe o zamknięciu kanału wraz z linkiem do innych informacji, które zainteresowane strony mogą znaleźć na stronach skylink.cz i skylink.sk. Eliminacja wszystkich sześciu kanałów została ogłoszona przez grupę M7, który obsługuje platformę Skylink, pod koniec kwietnia 2020 r. Powodem jest to, że według operatora wartość kanałów nie odpowiada już ich cenie lub stacje stały się zbędne.

Co ciekawe kanały Discovery trafiły na platformy słowackiego operatora Slovak Telekom.

Źródło: skylink.cz  parabola.cz  satelitnatv.sk

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line rozdziela sygnał z...

179 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

179 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...
reklama