reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiery CANAL+ nową wypożyczalnią filmów

dodano: 2020-06-04 10:18 | aktualizacja: 2020-06-04 12:54
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Premiery CANAL+ CANAL+ zaprezentował nową usługę Premiery CANAL+ zawierającą bibliotekę VOD z filmami prosto z kina i nie tylko. Premiery CANAL+, działające w modelu TVOD (opłata za wypożyczenie konkretnej produkcji), stanowią uzupełnienie niedawno uruchomionego serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Do logowania można wykorzystać te same dane lub założyć nowe konto. Serwis jest dostępny dla każdego - nie trzeba być abonentem Platformy CANAL+.

Premiery CANAL+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 4 czerwca wszyscy poszukiwacze filmowej rozrywki mogą w jednym miejscu wygodnie i legalnie wypożyczać polskie i zagraniczne hity filmowe, dokumenty, premierowe produkcje prosto z kina oraz tytuły, które nie zdążyły jeszcze szeroko zadebiutować w Polsce na wielkim ekranie.

W bibliotece usługi znalazło się na start ponad 120 wyselekcjonowanych filmów od największych studiów i dystrybutorów filmowych. Wśród nich takie produkcje, jak „Sonic. Szybki, jak błyskawica”, „Bad Boys for Life” czy „Małe kobietki”. W kolejnych tygodniach oferta ma zostać poszerzona o niemal 500 nowych hitów.
 
Strona główna Premiery CANAL+

Nowa usługa uzupełnia ofertę serwisu CANAL+ telewizja przez internet o funkcjonalność wypożyczalni filmów na żądanie. Przy logowaniu do Premier CANAL+ można wykorzystać te same dane, co w przypadku logowania do serwisu CANAL+ telewizja przez internet lub założyć nowe konto odwiedzając stronę premiery.canalplus.pl.

Biblioteki Premiery CANAL+ są otwarte dla wszystkich fanów kina, a filmy można wypożyczać, nawet jeśli nie posiada się płatnej subskrypcji CANAL+ przez internet lub umowy na usługi telewizyjne.

Użytkownicy CANAL+ przez internet od dziś zobaczą również na ekranie startowym nową zakładkę Premiery, gdzie będzie można wygodnie przeglądać ofertę płatnych treści na żądanie z katalogu Premiery CANAL+.
 
Strona główna CANAL+ telewizja przez internet z zakładką Premiery

Premiery CANAL+ gromadzą w jednym miejscu produkcje największych studiów i dystrybutorów filmowych, w tym m.in. Universal Studios, Paramount Pictures, The Walt Disney Company, 20th Century Studios, Dream Works, Sony Pictures, Cineman, Kino Świat, Best Film, Next Film, Kino Polska, TVP czy Telewizji Polsat.Wśród ponad 120 hitów dostępnych do wypożyczenia w dniu startu usługi znalazły się takie produkcje, jak: „Sonic. Szybki jak błyskawica”, „Bad Boys For life”, „Doktor Dolittle”, „Psy 3. W imię zasad”, „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”, „1917”, „Dżentelmeni”, „Kraina lodu II”, „Jojo Rabbit” czy „Kult. Film”. Już niedługo w usłudze pojawią się również takie filmy, jak: „Zew krwi” (24.06), „Niepokorna miss” (19.06), „Jak boss” (10.06), „Przetrwać do świtu”. W kolejnych tygodniach biblioteki treści będą aktualizowane o setki nowych produkcji.
 

CANAL+ od wielu lat dostarcza swoim abonentom filmową rozrywkę na najwyższym poziomie, zarówno w ofercie kanałów telewizyjnych, jak i w ramach stale aktualizowanych bibliotek na żądanie. Dziś otwieramy dostęp do bogatego katalogu treści w ramach jednej wygodnej usługi dostępnej dla każdego, w tym dla osób nie związanych z CANAL+ umową. Już niebawem zaoferujemy również możliwość odtwarzania katalogu na niemal dowolnym urządzeniu dzięki mobilnym aplikacjom i wsparciu dla wszystkich najpopularniejszych systemów smart TV. Nowa usługa uzupełnia jednocześnie serwis CANAL+ telewizja przez internet o funkcjonalność wypożyczalni online, z której można skorzystać w ramach jednego konta

- informuje Grzegorz Skowron-Moszkowicz, dyrektor ds. budowania wartości klienta w CANAL+.

Z nowej usługi można skorzystać w dniu premiery w przeglądarkach internetowych na stronie premiery.canalplus.pl. Za wypożyczenie filmu można wygodnie płacić kartą (Visa, MasterCard), BLIK lub przelewem online pay-by-link.
 
Ceny filmów w Premierach CANAL+ są bardzo zróżnicowane

Jak informuje CANAL+, w najbliższych tygodniach udostępniona zostanie aplikacja Premiery CANAL+ na urządzenia mobilne Android i iOS, Smart TV Samsung (Tizen), LG (webOS), Android TV oraz Apple TV. Aplikacje mobilne będą wspierać technologię Google Cast i AirPlay.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...