reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MTS prezentuje odbiornik Android TV

dodano: 2020-06-05 16:00
autor: RO | źródło: comnews.ru

MTS odbiornik Android TV Rosyjski operator MTS wprowadził na rynek interaktywny odbiornik OTT działający na systemie Android TV. Nowe urządzenie posiada dostęp do pełnej wersji sklepu z aplikacjami Google Play, a także funkcję sterowania głosem. MTS jest m.in. operatorem platformy satelitarnej MTS TV z satelity ABS-2A (74,9°E).

https://prosmartv.ru/wp-content/uploads/2018/12/Interaktivnoe-televidenie-MTS.jpg
MTS TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Urządzenie zapewnia dostęp do treści MTS TV i pełnej wersji sklepu z aplikacjami Google Play. Użytkownik może oglądać ponad 150 kanałów telewizyjnych z funkcją zatrzymywania, przewijania do tyłu i archiwizacji. Stale aktualizowana biblioteka treści MTS TV zawiera dziesiątki tysięcy filmów, seriali, katalogi Amediateka, IVI, Start, Megogo, filmy i seriale FOX NOW, jak również pozwala na dostęp do dużego ekranu YouTube, gier i aplikacji w Google Play.

Z przyjemnością chcemy przedstawić użytkownikom nowy dekoder, który pozwala w pełni wykorzystywać możliwości naszej nowej platformy telewizyjnej MTS TV na dużym ekranie, a także zintegrować wszystkie funkcje Google Play. W rzeczywistości jest to nowy krok rewolucji technologicznej, pozwalający integrować interaktywne funkcje smartfona z dużym ekranem. Jesteśmy przekonani, że użytkownicy docenią nowe możliwości

- powiedział dyrektor ds. produktów i technologii MTS Media, Fiedor Jeżow.


Dekoder łączy się z telewizorem przez HDMI, a także umożliwia nawiązanie połączenia przez Bluetooth za pomocą joysticków bezprzewodowych, głośników, słuchawek i innych urządzeń. Aby dekoder mógł działać, Internet musi być dostępny z prędkością 2 Mbit/s, a do oglądania treści w HD i UHD wymagana jest prędkość 4 i 20 Mbit/s. Odbiornik obsługuje wszystkie popularne typy połączeń: przez sieć komórkową, w pasmach Wi-Fi 2,4 GHz i 5GHz, jak i przez Ethernet.

Odbiornik MTS TV pozwala uzyskać całą ilość treści przez Internet w środowisku OTT ze wszystkimi zaletami tego rodzaju dostępu, w tym możliwością podłączenia do pięciu ekranów na jednym koncie. Nowe urządzenie zapewni interaktywne funkcje tym widzom, których telewizory nie obsługują Smart TV. Odbiornik jest sprzedawany we wszystkich regionach Rosji przez sieci handlowe i partnerów MTS. Rekomendowana cena detaliczna to 2999 rubli (ok. 170 zł).

Źródło: comnews.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

1 290 zł Więcej...
reklama