reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: Castingi do 9. edycji „MasterChefa” zakończone

dodano: 2020-06-09 23:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „MasterChef” W niedzielę, 7 czerwca br. zakończyły się castingi do dziewiątego sezonu programu „MasterChef”. Internauci wybrali trzech kandydatów, którzy już wkrótce pojawią się w kuchni „MasterChefa”, gdzie walczyć będą o wejście do finałowej czternastki. Czy sprostają wymaganiom Anny Starmach, Magdaleny Gessler i Michela Morana? O tym widzowie przekonają się jesienią br. w TVN. Wcześniejsze sezony programu mogą obecnie oglądać widzowie Food Network.

TVN „MasterChef”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przez trzy ostatnie tygodnie widzowie TVN mieli możliwość uczestniczyć w internetowych castingach do nowego sezonu „MasterChefa”. Co weekend odbywało się głosowanie online, w którym wybrano trzech zawodników. Automatycznie dostali się oni do najlepszej dwudziestki.

Kacper Lach, Iwona Kurczab i Tomasz Grabowski wraz z pozostałymi uczestnikami będą walczyć o wejście do finałowej czternastki i otrzymanie wymarzonego fartucha MasterChefa. Kandydatów do tego tytułu bez zmian oceniać będą Anna Starmach, Magdalena Gessler i Michel Moran. Zwycięzca otrzyma 100 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej i statuetkę dziewiątego polskiego „MasterChefa”. Kto powtórzy sukces Grzegorza Zawieruchy? Odpowiedź na to pytanie widzowie poznają jesienią br. w TVN (więcej tutaj).
 
Anna Starmach, Michel Moran i Magdalena Gessler w programie „MasterChef”, foto: TVN Discovery
Anna Starmach, Michel Moran i Magdalena Gessler w programie „MasterChef”, foto: TVN Discovery


„MasterChef” - sezon 9., premiera jesienią 2020 roku w TVN. Wcześniejsze sezony tego programu mogą obecnie oglądać widzowie Food Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...