reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Osaczony” - nowy serial kryminalny w Polsacie

dodano: 2020-06-16 11:37
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polsat

Osaczony Leszek Lichota Polsat Początek zdjęć do nowej produkcji zaplanowano na 16 czerwca. Zagadkowa zbrodnia, osiedle pełne tajemnic i pierwszy podejrzany, który staje się „Osaczony”... W tytułową rolę nowego serialu Polsatu wciela się Leszek Lichota, któremu partnerują Eryk Lubos, Ilona Ostrowska i Maria Dębska. Premiera serialu odbędzie się jesienią 2020 lub wiosną 2021 roku.

Leszek Lichota, fot.: Polsat
Osaczony Leszek Lichota Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z pozoru spokojne, senne, niczym niewyróżniające się osiedle domów jednorodzinnych pod Warszawą. W każdym domu na pozór normalna, szczęśliwa rodzina. Ale nic nie jest takie, jakim się wydaje. W trakcie porannego joggingu Michał (Leszek Lichota) znajduje w lesie ciało sześcioletniego chłopca, syna sąsiadki. Śledztwo w sprawie morderstwa prowadzi niezłomny detektyw Kron (Eryk Lubos), w myśl zasady, że ten, kto znajduje ciało, staje się pierwszym podejrzanym.

Od tamtej chwili życie Michała zamienia się w koszmar. Media i sąsiedzi wydają na niego wyrok, żona też nie stoi zdecydowanie po jego stronie. Z każdą chwilą jest coraz bardziej osaczony. Aby wyrwać się z matni, będzie próbował udowodnić winę komuś innemu. A przecież w każdym domu może kryć się morderca...

„Osaczony” to oparty na australijskiej licencji sześcioodcinkowy serial kryminalny, nie tylko o zbrodni, ale też o tajemnicy, namiętności, uczuciach i zdradzie. O wszystkim tym, co czasami nie pozwala nam zasnąć w nocy.

W rolach głównych: Leszek Lichota, Eryk Lubos, Ilona Ostrowska, Maria Dębska. W pozostałych rolach: Mateusz Janicki, Wojciech Błach, Wojciech Kalarus, Adam Cywka, Maria Dejmek, Paweł Ławrynowicz, Mirosław Kropielnicki, Małgorzata Sadowska.

Reżyserem jest Maciej Dutkiewicz, który wspólnie z Arkadiuszem Borowikiem przygotował polską wersję scenariusza. Za produkcję odpowiada TFP.
 

– Premiera serialu odbędzie się jesienią 2020 lub wiosną 2021 roku. Ostateczny termin będzie zależał od prac nad serialem. Chcemy go świetnie zrealizować. W dodatku w każdej chwili może się zmienić sytuacja związana z COVID-19, a to wymusi na nas zmianę planów – mówi Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

839 zł Więcej...
reklama