reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

WP Pilot testowo na Samsung Smart TV z systemem Tizen

dodano: 2020-06-15 10:42 | aktualizacja: 2020-07-31 10:38
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

WP Pilot W ostatnim czasie aplikacja WP Pilot pojawiła się testowo na smart TV Samsunga z systemem Tizen. Do tej pory można ją było pobrać na smart TV jedynie ze sklepu Google Play na urządzeniach Android TV, w tym wybranych modelach Philips i Sony.

WP
WP Pilot


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Testowa aplikacja WP Pilot na Tizena dostępna jest w wersji 1.0.3 z 1 czerwca 2020 roku. Co istotne, nie na wszystkich modelach telewizorów można ją wyszukać - tylko na nowszych seriach.

Aktualnie WP Pilot oficjalnie oferowany jest w wersji na przeglądarki internetowe, na urządzenia mobilne z iOS i Androidem, na Xbox oraz na telewizory smart TV i inne urządzenia z Android TV. Oglądanie na dużym ekranie jest możliwe także przez Google Cast i AirPlay. Kiedy WP Pilot oficjalnie zawita na Tizena, nie wiadomo.
 

- Regularnie testujemy naszą aplikację na różnych systemach i platformach dostępnych na rynku. Jak na razie nie mam informacji o oficjalnym dodaniu, jak tylko takie się pojawią, na pewno damy znać - powiedział dla satkurier.pl Dawid Banaś, starszy specjalista ds. PR w Wirtualna Polska Media.

WP Pilot to platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 90 kanałów telewizyjnych, w tym ogólnotematycznych, filmowych, sportowych oraz tych skierowanych do najmłodszych. Spośród nich ponad 30 stacji jest dostępnych w darmowym pakiecie z dodatkowymi reklamami.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32 Quattro

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

359 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...
reklama