reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

WP Pilot testowo na Samsung Smart TV z systemem Tizen

dodano: 2020-06-15 10:42 | aktualizacja: 2020-06-16 16:32
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

WP Pilot W ostatnim czasie aplikacja WP Pilot pojawiła się testowo na smart TV Samsunga z systemem Tizen. Do tej pory można ją było pobrać na smart TV jedynie ze sklepu Google Play na urządzeniach Android TV, w tym wybranych modelach Philips i Sony.

WP
WP Pilot


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Testowa aplikacja WP Pilot na Tizena dostępna jest w wersji 1.0.3 z 1 czerwca 2020 roku. Co istotne, nie na wszystkich modelach telewizorów można ją wyszukać - tylko na nowszych seriach.

Aktualnie WP Pilot oficjalnie oferowany jest w wersji na przeglądarki internetowe, na urządzenia mobilne z iOS i Androidem, na Xbox oraz na telewizory smart TV i inne urządzenia z Android TV. Oglądanie na dużym ekranie jest możliwe także przez Google Cast i AirPlay. Kiedy WP Pilot oficjalnie zawita na Tizena, nie wiadomo.
 

- Regularnie testujemy naszą aplikację na różnych systemach i platformach dostępnych na rynku. Jak na razie nie mam informacji o oficjalnym dodaniu, jak tylko takie się pojawią, na pewno damy znać - powiedział dla satkurier.pl Dawid Banaś, starszy specjalista ds. PR w Wirtualna Polska Media.

WP Pilot to platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 90 kanałów telewizyjnych, w tym ogólnotematycznych, filmowych, sportowych oraz tych skierowanych do najmłodszych. Spośród nich ponad 30 stacji jest dostępnych w darmowym pakiecie z dodatkowymi reklamami.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

299 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

299 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

850 zł Więcej...
reklama