reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sieć 5G dostępna dla abonentów Plusha

dodano: 2020-06-17 11:19
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polkomtel

Plush Od 18 czerwca br. klienci abonamentowi Plusha będą mogli korzystać z komercyjnej sieci 5G uruchomionej przez Plusa na częstotliwości 2,6 GHz TDD. Przez pierwsze miesiące dostęp do transmisji danych w 5G na warunkach promocyjnych otrzymują wszyscy użytkownicy ofert Plush Abonament i Plush Internet, którzy znajdują się w zasięgu 5G i posiadają odpowiedni smartfon lub router.

Plush 5G


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do grona klientów sieci 5G – abonentów Plusa i Cyfrowego Polsatu, dołączają użytkownicy Plusha. Klienci aktualnych ofert abonamentowych Plusha otrzymują promocyjnie możliwość korzystania z sieci najnowszej generacji, dzięki której będą mogli korzystać z szybkiego transferu danych.

Maksymalna prędkość technologiczna sieci to 600 Mb/s. Dla użytkowników Plusha dostępne są także smartfony i routery obsługujące technologię 5G z wykorzystaniem częstotliwości 2,6 GHz, a ich portfolio jest sukcesywnie rozbudowywane, informuje operator.

Klienci Plusha, wybierając umowę na czas nieokreślony, nie muszą martwić się o długoterminowe zobowiązania. Mogą też skorzystać z wakacji od abonamentu. W każdym z abonamentów użytkownicy otrzymują pakiety internetu (w Plush Internet nawet 120 GB/mies. w ramach programu stażowego), a w abonamencie głosowym także nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Dodatkowo w Plush Abonament transfer danych w ramach Facebooka, Messengera, Instagrama i WhatsAppa nie pomniejsza podstawowego pakietu internetowego, a użytkownicy otrzymują również co miesiąc dodatkowe 10 GB do wykorzystania w serwisie YouTube i TikTok.

W zasięgu sieci 5G Plusa znajduje się obecnie 900 tys. osób, informuje operator. Jednocześnie trwają już prace nad budową 5G w kolejnych miejscach. W ramach drugiej fazy wdrażania 5G realizowana jest instalacja ponad 600 nadajników zlokalizowanych w Warszawie i okolicznych miejscowościach, obejmujących zasięgiem ponad 2 mln osób. Znaczna część stacji ma powstać do końca tego roku, a koniec drugiej fazy wdrażania sieci najnowszej generacji planowany jest na pierwsze miesiące 2021 roku. Tym samym już w przyszłym roku z 5G będą mogły korzystać ponad 3 miliony osób. Planowana jest także rozbudowa sieci 5G na innych częstotliwościach oraz wprowadzenie dodatkowych technologii, które wpłyną na poprawę parametrów 5G i w jeszcze większym stopniu podniosą jakość usług mobilnych, informuje operator.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Plus


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 090 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...
reklama