reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Cały rock wakacje!” - lato z Rock Radiem

dodano: 2020-06-26 03:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio W piątek, 26 czerwca br. Rock Radio (Agora) zaproponuje swoim słuchaczom pierwsze nowości programowe na lato br. („Bezludna wyspa”). W wakacyjnej ramówce stacji - pod hasłem „Cały rock wakacje!” - znajdą się m.in. audycje poświęcone festiwalom rockowym, które przeszły do historii („Koncert mojego życia” i „Festiwal Rocka”), kolejny „Wielki test z klasyki rocka” oraz program „na żywo” nadawany z ogródka Hard Rock Cafe w Warszawie.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Cały rock wakacje!” - pod takim hasłem rusza wakacyjna ramówka Rock Radia. Wśród nowości na lato przygotowanych przez redakcję stacji jest audycja „Bezludna wyspa”, nadawana codziennie o 18:15. Goście Rock Radia - aktorzy, muzycy, celebryci - opowiedzą w niej, jaką płytę zabraliby ze sobą na bezludną wyspę i dlaczego. Z kolei w programach „Koncert mojego życia” po godzinie 10:00 i „Festiwal Rocka” po godzinie 19:00 słuchacze będą mieli okazję przenieść się w czasie i powspominać festiwale, które przeszły do historii rocka.

Dodatkowo w każdy piątek, począwszy od 26 czerwca 2020 roku, w godzinach 15:00-20:00 Rock Radio nadawać będzie „na żywo” z centrum Warszawy. Plenerowe studio rozgłośni kolejny raz stanie w ogródku restauracji Hard Rock Cafe.
 
Oprócz tego przez całe wakacje słuchacze Rock Radia będą mogli zmierzyć się w eliminacjach do „Wielkiego testu z klasyki rocka”. Najlepsi powalczą o zwycięstwo w finale, zaplanowanym na koniec wakacji. Formularz zgłoszeniowy i regulamin zabawy wkrótce dostępne będą na stronie internetowej rozgłośni.

Redakcja Rock Radia kontynuuje też akcję nagrywania klipów ze słuchaczami. W lipcu br., z okazji drugiej rocznicy śmierci Kory - Olgi Sipowicz, zespół stacji wraz z odbiorcami będzie pracować nad nową wersją utworu „Cykady na cykladach” Maanamu, w hołdzie wokalistce. Obecnie trwa nagrywanie klipu do piosenki „Wieża radości, wieża samotności”, a do akcji Rock Radia włączył się zespół Sztywny Pal Azji. Dotychczas premierę miały dwa takie klipy - w kwietniu br., w ramach akcji „#Zostan w domu z Rock Radiem”, powstała specjalna wersja piosenki „Kryzysowa narzeczona” zespołu Lady Pank - nagrali ją słuchacze stacji wraz z Janem Borysewiczem, zaś pod koniec maja można było zobaczyć klip do piosenki „Nadzieja” zespołu Ira, który stworzyli odbiorcy Rock Radia wraz z liderem Arturem Gadowskim i pozostałymi muzykami grupy. Klipy można zobaczyć na rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook i w kanale na platformie YouTube (więcej tutaj).

Rock Radio będzie promować swoje wakacyjne propozycje na antenie, na stronie internetowej rozgłośni rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook.
 
„Cały rock wakacje!” - pod takim hasłem rusza wakacyjna ramówka Rock Radia, foto: Agora
„Cały rock wakacje!” - pod takim hasłem rusza wakacyjna ramówka Rock Radia, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2021

10 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...
reklama