reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Disney zamknie swoje kanały w Wielkiej Brytanii

dodano: 2020-06-26 11:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: digitaltveurope/satkurier.pl

Disney Channel Z końcem września br. The Walt Disney Company zamknie w Wielkiej Brytanii swoje trzy kanały telewizyjne dla dzieci. Od 1 października treści nadawane aktualnie w Disney Channel, Disney XD i Disney Junior będą oferowane wyłącznie w usłudze SVOD Disney+. Wyłączenie trzech kanałów nastąpi dokładnie 25 lat po uruchomieniu Disney Channel na brytyjskim rynku.

Disney Channel XD Junior


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Usługa skierowana bezpośrednio do konsumentów, która w ciągu pierwszych siedmiu miesięcy zdobyła ponad 54,5 mln subskrybentów na całym świecie, będzie teraz domem dla wszystkich najnowszych filmów i seriali trzech kanałów Disneya, a także zaoferuje bogaty i obszerny katalog innych tytułów Disneya w Wielkiej Brytanii, w tym „Klub przyjaciół Myszki Miki”, „Następcy 3” i „Fineasz i Ferbb”.

The Walt Disney Company pozostaje zaangażowana w działalność związaną z kanałami dla dzieci i nadal zawiera umowy dystrybucyjne na wielu rynkach, na których Disney+ również jest dostępny, w celu zapewnienia fanom wielu punktów wejścia w naszą narrację.

Disney Channel, Disney XD i Disney Junior są dostępne w takich brytyjskich platformach, jak Sky i Virgin Media. Według nieoficjalnych doniesień medialnych, nadawcy nie udało się osiągnąć porozumienia w sprawie ich dalszej dystrybucji, stąd decyzja o ich wycofaniu z końcem września 2020 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...
reklama