reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Disney zamknie swoje kanały w Wielkiej Brytanii

dodano: 2020-06-26 11:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: digitaltveurope/satkurier.pl

Disney Channel Z końcem września br. The Walt Disney Company zamknie w Wielkiej Brytanii swoje trzy kanały telewizyjne dla dzieci. Od 1 października treści nadawane aktualnie w Disney Channel, Disney XD i Disney Junior będą oferowane wyłącznie w usłudze SVOD Disney+. Wyłączenie trzech kanałów nastąpi dokładnie 25 lat po uruchomieniu Disney Channel na brytyjskim rynku.

Disney Channel XD Junior


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Usługa skierowana bezpośrednio do konsumentów, która w ciągu pierwszych siedmiu miesięcy zdobyła ponad 54,5 mln subskrybentów na całym świecie, będzie teraz domem dla wszystkich najnowszych filmów i seriali trzech kanałów Disneya, a także zaoferuje bogaty i obszerny katalog innych tytułów Disneya w Wielkiej Brytanii, w tym „Klub przyjaciół Myszki Miki”, „Następcy 3” i „Fineasz i Ferbb”.

The Walt Disney Company pozostaje zaangażowana w działalność związaną z kanałami dla dzieci i nadal zawiera umowy dystrybucyjne na wielu rynkach, na których Disney+ również jest dostępny, w celu zapewnienia fanom wielu punktów wejścia w naszą narrację.

Disney Channel, Disney XD i Disney Junior są dostępne w takich brytyjskich platformach, jak Sky i Virgin Media. Według nieoficjalnych doniesień medialnych, nadawcy nie udało się osiągnąć porozumienia w sprawie ich dalszej dystrybucji, stąd decyzja o ich wycofaniu z końcem września 2020 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum NytroBox NS+

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...