reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-19 - 2020-09-20 - 2020-09-21

Sport w polskiej TV 28.06.2020

dodano: 2020-06-27 16:45 | aktualizacja: 2020-06-28 12:39
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu La Liga w 4K: RCD Espanyol – Real Madryt. Transmisje live z PGE Ekstraligi tylko w nSport+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Lech Poznań
Komentarz: Przemysław Pełka, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Lech Poznań
Komentarz: Przemysław Pełka, Grzegorz Mielcarski

22:00 Piłka nożna: La Liga:
RCD Espanyol – Real Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Watford FC – Southampton FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

19:30 Piłka nożna: La Liga:
Granada CF – SD Eibar
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński

22:00 Piłka nożna: La Liga:
RCD Espanyol – Real Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 2

17:00 Piłka nożna: La Liga:
Villarreal CF - Valencia CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Lech Poznań
Komentarz: Przemysław Pełka, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Now

17:00 Piłka nożna: Tipico Bundesliga:
FC Red Bull Salzburg – TSV Prolactal Hartberg

 
Eleven Sports 1

14:00 Piłka nożna: FA Cup:
Sheffield United – Arsenal FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

17:15 Piłka nożna: Serie A:
AC Milan – AS Roma
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

19:30 Piłka nożna: Serie A:
SSC Napoli – SPAL 2013
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

21:45 Piłka nożna: Serie A:
Parma Calcio 1913 – Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: La Liga:
UD Levante – Real Betis
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

17:00 Piłka nożna: FA Cup:
Leicester City – Chelsea FC
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Filip Kapica

19:30 Piłka nożna: FA Cup:
Newcastle United – Manchester City
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 3

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Arminia Bielefeld – 1. FC Heidenheim
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban

19:30 Piłka nożna: Serie A:
Udinese Calcio – Atalanta Bergamo
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski 
 
Eleven Sports 4

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – SV Sandhausen
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

19:30 Piłka nożna: Serie A:
UC Sampdoria – Bologna FC
Komentarz: Michał Wszołek, Mikołaj Kruk 

21:45 Piłka nożna: Serie A:
Parma Calcio 1913 – Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

17:15 Tenis: Ultimate Tennis Showdown:
Dzień 6

18:15 Tenis: Ultimate Tennis Showdown:
Dzień 6

20:30 Piłka nożna: Tippeligaen: 
SK Brann – Rosenborg BK
 
Motowizja

22:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Long Pond:
Wyścig

 
nSport+

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
PGG ROW Rybnik – Moje Bermudy Stal Gorzów
Komentarz: Maciej Noskowicz, Tomasz Bajerski

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław
Komentarz: Tomasz Dryła, Krzysztof Cegielski
 
Polsat Sport

12:45 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Wigry Suwałki – GKS Bełchatów

​​​​​​​15:15 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn
 
Polsat Sport Extra

16:30 Piłka nożna: Fortuna Liga:
FC Viktoria Pilzno – AC Sparta Praga
 
Sportklub

04:15 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Sydney:
Wyścig 2

06:35 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Sydney:
Wyścig 3

15:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
MHP RIESEN Ludwigsburg – ALBA Berlin

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
FC Barcelona Lassa – San Pablo Burgos

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Valencia Basket – KIROLBET Baskonia

22:15 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Long Pond:
Wyścig
 
TVP 3

13:00 Piłka nożna: 2. Liga:
Górnik Polkowice – Widzew Łódź

 
TVP Sport

15:45 Wyścigi konne: Tor Służewiec 2020:
Zawody


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

79 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...
reklama