Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu La Liga w 4K: RCD Espanyol – Real Madryt. Transmisje live z PGE Ekstraligi tylko w nSport+.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
22:00 Piłka nożna: La Liga: RCD Espanyol – Real Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski
17:30 Piłka nożna: Premier League: Watford FC – Southampton FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
19:30 Piłka nożna: La Liga: Granada CF – SD Eibar
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński
22:00 Piłka nożna: La Liga: RCD Espanyol – Real Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ Sport 2
17:00 Piłka nożna: La Liga: Villarreal CF - Valencia CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Lech Poznań
Komentarz: Przemysław Pełka, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Now
17:00 Piłka nożna: Tipico Bundesliga: FC Red Bull Salzburg – TSV Prolactal Hartberg
Eleven Sports 1
14:00 Piłka nożna: FA Cup: Sheffield United – Arsenal FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
17:15 Piłka nożna: Serie A: AC Milan – AS Roma
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
19:30 Piłka nożna: Serie A: SSC Napoli – SPAL 2013
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
21:45 Piłka nożna: Serie A: Parma Calcio 1913 – Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 2
14:00 Piłka nożna: La Liga: UD Levante – Real Betis
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
17:00 Piłka nożna: FA Cup: Leicester City – Chelsea FC
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Filip Kapica
19:30 Piłka nożna: FA Cup: Newcastle United – Manchester City
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński Eleven Sports 3
15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Arminia Bielefeld – 1. FC Heidenheim
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban
19:30 Piłka nożna: Serie A: Udinese Calcio – Atalanta Bergamo
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski Eleven Sports 4
15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Hamburger SV – SV Sandhausen
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
19:30 Piłka nożna: Serie A: UC Sampdoria – Bologna FC
Komentarz: Michał Wszołek, Mikołaj Kruk
21:45 Piłka nożna: Serie A: Parma Calcio 1913 – Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eurosport 1
17:15 Tenis: Ultimate Tennis Showdown: Dzień 6
18:15 Tenis: Ultimate Tennis Showdown: Dzień 6
20:30 Piłka nożna: Tippeligaen: SK Brann – Rosenborg BK Motowizja
22:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Long Pond: Wyścig
nSport+
16:30 Żużel: PGE Ekstraliga: PGG ROW Rybnik – Moje Bermudy Stal Gorzów
Komentarz: Maciej Noskowicz, Tomasz Bajerski
19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław
Komentarz: Tomasz Dryła, Krzysztof Cegielski Polsat Sport
12:45 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: Wigry Suwałki – GKS Bełchatów
15:15 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn Polsat Sport Extra
16:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: FC Viktoria Pilzno – AC Sparta Praga Sportklub
04:15 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Sydney: Wyścig 2
06:35 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Sydney: Wyścig 3
15:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: MHP RIESEN Ludwigsburg – ALBA Berlin
17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: FC Barcelona Lassa – San Pablo Burgos
20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Valencia Basket – KIROLBET Baskonia