reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-08-06 - 2020-08-07 - 2020-08-08

Sport w polskiej TV 28.06.2020

dodano: 2020-06-27 16:45 | aktualizacja: 2020-06-28 12:39
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu La Liga w 4K: RCD Espanyol – Real Madryt. Transmisje live z PGE Ekstraligi tylko w nSport+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Lech Poznań
Komentarz: Przemysław Pełka, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Lech Poznań
Komentarz: Przemysław Pełka, Grzegorz Mielcarski

22:00 Piłka nożna: La Liga:
RCD Espanyol – Real Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Watford FC – Southampton FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

19:30 Piłka nożna: La Liga:
Granada CF – SD Eibar
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński

22:00 Piłka nożna: La Liga:
RCD Espanyol – Real Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 2

17:00 Piłka nożna: La Liga:
Villarreal CF - Valencia CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Lech Poznań
Komentarz: Przemysław Pełka, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Now

17:00 Piłka nożna: Tipico Bundesliga:
FC Red Bull Salzburg – TSV Prolactal Hartberg

 
Eleven Sports 1

14:00 Piłka nożna: FA Cup:
Sheffield United – Arsenal FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

17:15 Piłka nożna: Serie A:
AC Milan – AS Roma
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

19:30 Piłka nożna: Serie A:
SSC Napoli – SPAL 2013
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

21:45 Piłka nożna: Serie A:
Parma Calcio 1913 – Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: La Liga:
UD Levante – Real Betis
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

17:00 Piłka nożna: FA Cup:
Leicester City – Chelsea FC
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Filip Kapica

19:30 Piłka nożna: FA Cup:
Newcastle United – Manchester City
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 3

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Arminia Bielefeld – 1. FC Heidenheim
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban

19:30 Piłka nożna: Serie A:
Udinese Calcio – Atalanta Bergamo
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski 
 
Eleven Sports 4

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – SV Sandhausen
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

19:30 Piłka nożna: Serie A:
UC Sampdoria – Bologna FC
Komentarz: Michał Wszołek, Mikołaj Kruk 

21:45 Piłka nożna: Serie A:
Parma Calcio 1913 – Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

17:15 Tenis: Ultimate Tennis Showdown:
Dzień 6

18:15 Tenis: Ultimate Tennis Showdown:
Dzień 6

20:30 Piłka nożna: Tippeligaen: 
SK Brann – Rosenborg BK
 
Motowizja

22:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Long Pond:
Wyścig

 
nSport+

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
PGG ROW Rybnik – Moje Bermudy Stal Gorzów
Komentarz: Maciej Noskowicz, Tomasz Bajerski

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław
Komentarz: Tomasz Dryła, Krzysztof Cegielski
 
Polsat Sport

12:45 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Wigry Suwałki – GKS Bełchatów

​​​​​​​15:15 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn
 
Polsat Sport Extra

16:30 Piłka nożna: Fortuna Liga:
FC Viktoria Pilzno – AC Sparta Praga
 
Sportklub

04:15 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Sydney:
Wyścig 2

06:35 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Sydney:
Wyścig 3

15:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
MHP RIESEN Ludwigsburg – ALBA Berlin

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
FC Barcelona Lassa – San Pablo Burgos

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Valencia Basket – KIROLBET Baskonia

22:15 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Long Pond:
Wyścig
 
TVP 3

13:00 Piłka nożna: 2. Liga:
Górnik Polkowice – Widzew Łódź

 
TVP Sport

15:45 Wyścigi konne: Tor Służewiec 2020:
Zawody


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+. W najnowszej wersji...

499 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 5-6/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna edycja SAT Kuriera 5-6/2020. 

10 zł Więcej...
reklama