reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Opatentowano rosyjski system dostępu DreCrypt

dodano: 2020-06-26 00:17
autor: KuKa | źródło: telesputnik.ru

DreCrypt Oprogramowanie CAS DRECRYPT, stworzone przez specjalistów centrum badań i rozwoju GS Labs, pomyślnie przeszło rejestrację programu komputerowego w Federalnej Służbie Własności Intelektualnej (Rospatent). GS Labs jest częścią holdingu GS Group, producenta odbiorników satelitarnych dla największej w Rosji platformy Trikolor.

https://www.cableman.ru/sites/default/files/img_9777.jpg
GS Labs


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
System dostępu warunkowego DreCrypt jest używany w telewizji satelitarnej, kablowej i naziemnej operatorów w Rosji, krajach WNP, Azji Środkowej i Wschodniej. Łączna liczba subskrybentów przekracza 12 mln osób. To jedyne opracowanie w kraju na tak szeroką skalę, zapewniające ochronę przez nieautoryzowanym dostępem.

CAS DRECRYPT wpisano do rejestru rosyjskiego Ministerstwa Komunikacji, co dowodzi o wyjątkowo narodowym pochodzeniu systemu, a także świadczy o jego jakości i konkurencyjności.

Ponadto produkt regularnie kontrolują zagraniczne wyspecjalizowane firmy. Dzięki temu operatorzy płatnej telewizji mogą kupować treści premium i nadawać je w swoich sieciach. Poziom bezpieczeństwa, jaki zapewnia GS Labs, potwierdzają wyniki audytów Cartesian/Farncombe, co znajduje potwierdzenie w niezbędnych certyfikatach.

Źródło: telesputnik.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...