reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Sekretne życie kotów” - nowy program TVP

dodano: 2020-07-07 11:09 | aktualizacja: 2020-07-07 11:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVP/satkurier.pl

kot Telewizja Polska wyprodukuje nowy program rozrywkowo-naukowy „Sekretne życie kotów”. Pierwszy sezon będzie się składał z 8 odcinków. W programie będziemy mieli okazję m.in. poznać trasy, jakie przebywają koty, kiedy są poza domami ich właścicieli. Ruszył właśnie casting, który potrwa do 30 lipca br.

kot


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kandydat, który chce wziąć udział w programie „Sekretne życie kotów” wraz ze swoim kotem, może do 30 lipca br. wysłać zgłoszenie zawierające nagrania lub zdjęcia z kotem, kilka słów o sobie oraz dane kontaktowe na adres: sekretnezyciekotow(małpa)tvp.pl.

Stałymi elementami odcinków będą: wprowadzenie i podsumowanie prowadzących na początku i na końcu każdego odcinka, obserwacja kotów w domach/mieszkaniach uczestników i na zewnątrz, prezentowanie trasy, jaką przebywa kot na mapie, ukazanie sekretnego życia kotów w części studyjnej danego odcinka, ciekawostki naukowe, rozmowy uczestnika z prowadzącymi i ekspertami.

W każdym odcinku prezentowane są trzy rodziny, które są właścicielami kotów. Poznamy trasy poruszania się kotów po okolicy dzięki monitorowaniu GPS. Przeprowadzane będą rozmowy z właścicielami w ich domach/mieszkaniach na temat zachowania, nawyków, problemów ich kotów.

Koty będą także monitorowane za pomocą zainstalowanych w domach uczestników kamer podglądowych i kamerek specjalistycznych przymocowanych do obroży kotów. Właściciele będą omawiać poszczególne zagadnienia dotyczące ich kotów wspólnie z prowadzącymi, a także z ekspertami.

Finał każdego odcinka odbędzie się w specjalnie przygotowanym centrum naukowym w Warszawie, gdzie uczestnicy poznają sekretne życie ich kotów i wspólnie z prowadzącymi omówią spostrzeżenia i wnioski. W każdym odcinku łączona będzie realizacja dokumentalna z realizacją studyjną.

Zobacz szczegółowy regulamin (plik PDF).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

589 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...
reklama