reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ben 10” 4 w kanale Boomerang

dodano: 2020-07-08 05:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

Cartoon Network „Ben 10” Jak zapowiada nadawca, kolejne odcinki przygód Bena Tennysona to niezwykłe transformacje, pełne zwrotów akcji pojedynki i liczne podróże. Dzielny bohater wraz ze swoją rodziną stawiają czoła przeciwnościom, nie zapominając jednak o doskonałej zabawie. Czwarty sezon serialu „Ben 10” będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 12:00, od 13 lipca br. na antenie Boomeranga. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Boomerang i Cartoon Network. Jesienią br. nadawca zaprasza natomiast na film „Ben 10 vs The Universe: The Movie”.

Cartoon Network „Ben 10”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czwarty sezon serialu „Ben 10” przyniesie wiele nowych ekscytujących przygód i wyzwań. Ben wraz z całą drużyną Tennysonów wybiorą się na wycieczkę po różnych kontynentach. Zwiedzając starożytne zabytki napotkają na niebezpieczeństwa i zrobią wszystko, by powstrzymać swoich przeciwników w realizacji ich niecnych planów.

Chłopiec odkryje też specjalny klucz, który pozwoli mu ulepszyć Omnitrixa i uzbroić go w Omni-Kix. To supernowoczesna funkcja służąca do tego, by wzmocnić kosmitów w walce. Dziadek Max, Gwen i Ben będą też próbowali doprowadzić do zamknięcia elektrowni wodnej i ocalenia wodospadu. 

Natomiast jesienią br. na fanów serialu czekać będzie także premiera filmu o przygodach Bena Tennysona, który tym razem znajdzie się w dalekim kosmosie. Dokładna data premiery „Ben 10 vs The Universe: The Movie” ma zostać ogłoszona niebawem (więcej tutaj).
 
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: WarnerMedia


„Ben 10” - sezon 4., emisja od poniedziałku do piątku (od 13 lipca 2020 roku) o godz. 12:00 w kanale Boomerang. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Boomerang i Cartoon Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...
reklama